کد خبر : 62682

به‌خاطر اتفاقات رخ داده در بازی سپاهان- پرسپولیس، جلال حسینی یک جلسه از همراهی سرخپوشان محروم شده است. به این ترتیب او حق همراهی تیم در بازی معوقه برابر ذوب‌آهن را ندارد.

به گزارش دنیای اقتصاد، این دیدار روز دوشنبه برگزار می‌شود و با توجه به اینکه فرشاد فرجی، دیگر مدافع پرسپولیس هم دو جلسه محروم شده، یحیی گل‌محمدی کار دشواری برای پر کردن خط دفاعی تیمش خواهد داشت.

بعد از اعلام این حکم، باشگاه تهرانی به‌شدت معترض شده و کمیته انضباطی را مورد انتقاد قرار داده است. گل‌محمدی یک استوری انتقادآمیز در این مورد منتشر کرده و جلال حسینی هم در مصاحبه‌ای تند و تیز گفته: «مگر می‌شود یک نفر را با عکس و فیلم محروم کنند؟»

اینکه آیا حق کاپیتان پرسپولیس تحمل چنین محرومیتی بوده یا نه، در حوزه تخصص ما نیست. آنچه به چشم دیدیم این بود که حسینی در متن درگیری‌ها حضور نداشت. از او تنها یک فیلم مخفیانه در اتاق انجام تست دوپینگ گرفته شده که جلال را درحال غر زدن به مسوول فدراسیون نشان می‌دهد. سخنان او خیلی تند و تیز نیست و اگر محرومیت صرفا به همین دلیل در نظر گرفته شده باشد، حتما سختگیری شده است.

همه اینها درست، اما اینکه حسینی اعتقاد دارد با فیلم و عکس کسی را محروم نمی‌کنند، از آن دست ادعاهای عجیب و غریب است. شاید ۹۰ درصد احکام انضباطی در فوتبال دنیا با همین مستندات صادر می‌شود. در غیر این صورت تک‌تک سوءرفتارها که نباید شاهد عادل بالغ داشته باشد! به‌طور کلی جلال حسینی یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال ایران به‌شمار می‌آید و از نظر انگیزشی و فنی، هیچ عیب و ایرادی متوجه او نیست. تنها مشکل جلال همین مصاحبه‌های عجیب است؛ از تکیه‌کلام همیشگی «نمی‌خواهند قهرمان شویم» تا «سازمان لیگ دشمن ما است» و حالا هم این یکی. 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها