خبرفوری :

کد خبر : 62674

همسر زنده یاد پورحیدری گفت: ۹ میلیون دلار که پولی نیست، هر چقدر هم به پادوانی پول بدهند دیگر سلامتی‌اش به این بازیکن و خانواده‌اش بر نمی‌گردد. حالا من هم شکایت می‌کنم.

به گزارش خبرورزشی - با گذشت حدود پنج سال از درگذشت زنده یاد منصور پورحیدری خانواده این پیشکسوت فقید استقلال هنوز نتوانسته‌اند طلب همسر و پدر خود را از باشگاه دریافت کنند. 

فریده شجاعی همسر زنده یاد منصور پورحیدری با اطلاع از قطعیت پیدا کردن آسیب نخاعی لئاندرو پادوانی مدافع برزیلی اسبق استقلال و این که تا آخر عمر باید روی صندلی چرخ‌دار به زندگی خود ادامه دهد درباره طلب سال‌های گذشته همسر و پدر فرزندانش لب به گلایه از مدیران باشگاه استقلال گشود. متن این پرسش و پاسخ در ادامه می‌آید:

خانم شجاعی! توانستید طلب منصور خان را از باشگاه بگیرید؟

خیر! متاسفانه این اتفاق هنوز رخ نداده! نمی‌دانم در رابطه با این بی حرمتی چه بگویم؟ واقعاً کار را به جایی رسانده‌اند که می‌خواهم از باشگاه استقلال شکایت کنم. اصلاً کسی جواب ما را نمی‌دهد. اصلا تحویلمان نمی‌گیرند! یکی نیست حرف ما را گوش کند. در این پنج سال که منصور به رحمت خدا رفته است فقط وعده و وعید می‌شنویم. گاهی می‌گویم به خاطر هواداران قید شکایت را بزنم اما از طرفی نمی‌دانم حق فرزندانم چه می‌شود!

آیا خبردار شدید وضعیت پادوانی قطعیت یافته و دیگر نمی‌تواند روی پاهایش بایستد؟

خیلی متاسفم! از این بابت خیلی ناراحت شدم.

پادوانی از استقلال شکایت و درخواست غرامت ۹ میلیون دلاری کرده است. نظرتان در این باره چیست؟

از این بابت واقعا متاسفم! هم برای پادوانی هم برای باشگاه استقلال. البته این را بگویم ۹۰ میلیون دلار هم به پادوانی بدهند دیگر او هرگز سلامتی اش را به دست نخواهد آورد. زندگی او دیگر تباه شده و باید تا آخر عمر روی صندلی چرخدار بنشیند. باشگاه باید در ازای زحمتی که کارکنانش برای آن می‌کشند حق الزحمه شان را بپردازد. چرا این بازیکن نباید بتواند به موقع پولش را دریافت کند که حالا چنین شکایتی و غرامتی گریبان باشگاه استقلال را بگیرد؟ چرا باید کار به فیفا بکشد؟ این رفتارها اخلاقی و انسانی نیست. استقلال باید به موقع پول او را می‌پرداخت.

مثل پادوانی از استقلال شکایت می‌کنیم/ به خانواده پورحیدری هم بی‌احترامی می‌کنند/ زندگی مدافع برزیلی را تباه کردند/ رفتار مدیران استقلال انسانی نیست

چه صحبتی در این باره با مسئولین باشگاه دارید که هر بار به نوعی پادوانی و خانواده‌اش را با وعده و وعید سرکار می‌گذاشتند؟

واقعا برایشان متاسفم! مدیران استقلال برای من قابل احترام هستند چون به هر حال در استقلال مدیریت می‌کنند و باری از دوش این باشگاه برمی‌دارند اما این را درباره خودمان می‌گویم که منصور هم کم کسی نبود. او ۵۰ سال برای استقلال تلاش کرد و در هر کسوتی به این مجموعه خدمت کرد. همیشه هم از حقوقش گذشت و خانواده اش را در وهله دوم قرار داد. او اگر یک کارمند ساده باشگاه بود امروز لااقل یک حقوق بازنشستگی برای فرزندانش باقی می‌ماند. اما نه تنها هیچ وقت از استقلال چیزی نگرفت بلکه حالا پس از ۵ سال و این همه خواهش و التماس از طرف خانواده اش برای دریافت حق و حقوقش باز هم به ما بی حرمتی می‌کنند و اسباب ناراحتی من و فرزندانش را فراهم می‌سازند. شما ببینید پنج سال پیش طلب منصور چه ارزشی داشت و امروز ارزشش چقدر شده است.

تصمیم بعدی‌تان در این شرایط چه خواهد بود؟

قطعاً از راه قانونی این موضوع را پیگیری می‌کنم. همانطور که هواداران، پادوانی را حمایت کردند که برای گرفتن حق و حقوقش از باشگاه شکایت کند حتم دارم آنهایی که منصور پورحیدری و خانواده اش را می‌شناسند هم از این تصمیم ما حمایت می‌کنند چون من از حق خودم گذشته ام و فکر می‌کنم منصور هم اگر زنده بود در این باره به من همین را می‌گفت اما حالا که او در قید حیات نیست من نمی‌توانم از حق فرزندان منصور بگذرم.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها