خبرفوری :

کد خبر : 62641

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است که فقط یک دلیل می‌تواند شاگردان گل‌محمدی را از مسیر قهرمانی دور کند.

محمد پنجعلی در گفت‌وگو با تسنیم در خصوص پیروزی سرخپوشان مقابل شاهین بندرعامری در جام حذفی اظهار داشت: پرسپولیس پس از بازگشت از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا خیلی خوب ریکاوری کرد و ما نتیجه استراحت و برنامه‌ریزی خوب کادرفنی را در بازی‌های این تیم می‌بینیم. سرخپوشان مقابل سپاهان، استقلال و شاهین بندرعامری 3 بازی خیلی خوب به نمایش گذاشتند. بازیکنان در هر 3 بازی 90 دقیقه پرتلاش بازی کردند و از لحاظ بدنی کم نیاوردند. 

وی ادامه داد: بعد از 3 امتیاز ارزشمندی که پرسپولیس مقابل استقلال در دربی کسب کرد، با روحیه مضاعفی به بوشهر رفت و علی‌رغم اینکه برخی از بازیکنان مصدوم بودند و یا استراحت می‌کردند توانستند مقابل شاهین هم نتیجه خوبی کسب کنند و در جام حذفی هم به مرحله بعدی صعود کنند. اگر شرایط و کیفیت فنی تیم حفظ شود قطعا پرسپولیس مدعی جدی هر 3 جام خواهد بود. 

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه با نوع فوتبالی که شاگردان گل‌محمدی به نمایش می‌گذارند، مشکلی برای قهرمانی ندارند، عنوان کرد: بازیکنان پرسپولیس به هماهنگی مطلوبی رسیده‌اند. سرخپوشان به راحتی کارهای ترکیبی را در زمین انجام می‌دهند و تیم گل‌محمدی تنوع تاکتیکی زیادی دارد و بازیکنان هم به خوبی در قالب تاکتیکی کادرفنی قرار گرفتند. در فاز هجومی عملکرد فوق‌العاده‌ای دارند و در دفاع هم علی‌رغم اینکه در زمان‌هایی کمبودهایی حس می‌شد، اما ساختار دفاعی تیم به خوبی عمل کرده و تمام بازیکنان در لحظاتی که لازم است در دفاع شرکت می‌کنند و یکدیگر را به خوبی پوشش می‌دهند.

پنجعلی در خصوص رقابت فشرده‌ای که در لیگ برتر پرسپولیس با سپاهان برای قهرمانی دارد، خاطرنشان کرد: درست است امسال رقابت برای قهرمانی فشرده است. به نظر من سپاهان هم خیلی خوب نتیجه گرفته و خودش را مدعی قهرمانی نشان داده است، از طرف دیگر هنوز هم استقلال شانس رسیدن به کورس را دارد، اما به عقیده من پرسپولیس شانس اول قهرمانی در لیگ است و اگر برای این تیم حاشیه درست نکنند، هیچ کس جلودار تیم گل‌محمدی نخواهد بود و نمی‌تواند این تیم را از مسیر قهرمانی دور کند. طبیعی است که بعد از 4 سال قهرمانی خیلی از تیم‌ها دوست نداشته باشند که سرخپوشان برای پنجمین بار قهرمان شود و به همین دلیل بیرون از زمین ممکن است حواشی‌ به وجود بیاورند تا آرامش پرسپولیس را برهم بزنند. خوشبختانه کادر مدیریتی باشگاه، به همراه کادرفنی و بازیکنان باهوش عمل می‌کنند و نمی‌گذارند تمرکز تیم برهم بخورد و فقط ذهنیت‌شان به موفقیت و قهرمانی پرسپولیس معطوف است. 

 

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها