کد خبر : 62561

هواداران استقلال با حضور در پیج اینستاگرام آنجلو آلسیو مربی ایتالیایی، حضور او در این تیم را خوش آمد گفتند ولی به نظر می رسد مشاور مجیدی، شخص دیگری است.

به گزارش ورزش سه، در تمرینات پیش از برگزاری شهرآورد تهران بود که فرهاد مجیدی سرمربی استقلال اعلام کرد یک مربی ایتالیایی که سابقه نشستن بر روی نیمکت تیم ملی کشورش را دارد، به زودی راهی تهران می شود تا به عنوان مشاور به او کمک کند.

امروز نیز احمد مددی مدیرعامل استقلال اعلام کرد که پس از تعطیلات برگزاری بازی های فیفا دی، این مربی رزومه دار ایتالیایی راهی تهران می شود. انتشار این خبر، در رسانه های عربستان نیز بازتاب داشت.

پس از گمانه زنی هایی که درخصوص نام این مربی کارنامه دار که طبق گفته های مجیدی سابقه نشستن بر روی نیمکت تیم ملی ایتالیا را داشته است، نام آنجلو آلسیو دستیار سابق آنتونیو کونته به عنوان فردی که قرار است راهی ایران شود، در رسانه ها مطرح شد.

آلسیو که سابقه نشستن بر روی نیمکت یوونتوس و اسپال را نیز در کارنامه دارد، فردی بود که در فضای مجازی نامش به عنوان شخص مورد نظر مجیدی مطرح شد و به همین دلیل نیز هواداران استقلال با حضور در پیج اینستاگرام این مربی سابق تیم ملی ایتالیا، به او خوش آمد گفتند.

استقلالی ها با ارسال کامنت های فراوان از جمله قلب های آبی در آخرین پست صفحه اینستاگرام این مربی که عکسی از او در کنار جیان لوئیجی بوفون دروازه اسطوره ای یوونتوس را نشان می دهد، با معرفی استقلال به عنوان تیمی که دو بار سابقه قهرمانی در آسیا دارد، حضور او در ایران را به او خوش آمد گفتند.

با این وجود، پیگیری های خبرنگار ورزش سه نشان می دهد که شخص مورد نظر فرهاد مجیدی برای نشستن بر روی نیمکت استقلال، نه آنجلو آلسیو بلکه فرد دیگری است و به نظر می رسد هواداران این تیم در این مدت، به اشتباه زیر پیج این مربی کهنه کار ایتالیایی در حال ارسال کامنت بوده اند. حتی خبرگزاری آنسا ایتالیا نیز از حضور آلسیو در ایران خبر داده است که این مطلب نیز به اشتباه درج شده است.

01603353

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها