کد خبر : 62252

علی اکبر طاهری مدیرعامل پیشین پرسپولیس صحبت‌های جالبی در خصوص سوشا مکانی دروازه‌بان سابق پرسپولیس در دوران حضورش در جمع سرخ‌پوشان مطرح کرد.

به گزارش میزان ، سوشا مکانی دروازه‌بان سابق پرسپولیس اخیرا پرده از استقلال بودن خود برداشته است. موضوعی که باعث شده تا برخی  از هواداران پرسپولیس نسبت به گلهای بدی که او دریافت می‌کرد مشکوک شوند. اما مدیرعامل سابق پرسپولیس عمدی بودن این گل‌ها را رد می‌کند. 

علی‌اکبر طاهری در خصوص حواشی چند وقت اخیر سوشا مکانی و موضع‌گیری‌هایش علیه پرسپولیس و همچنین صحبت‌هایی که برخی هواداران پرسپولیس مطرح می‌کنند مبنی بر اینکه برخی گل‌هایی که مکانی در این تیم می‌خورده شاید در شرایط عادی نبوده گفت: «من اصلاً این مسئله را قبول ندارم. این طور نبوده که مکانی بخواهد عمدی گل بخورد. در آن زمان به شدت بازیکنان را رصد می‌کردیم و مواظب همه بودیم. البته این را بگویم که من با برانکو در مورد بازیکنان صحبت می‌کردم و حتی به برانکو گفتم چرا مکانی اینطور گل می‌خورد. برانکو به من می‌گفت مکانی در تمرین عالی عالی است؛ اما وقتی مکانی به زمین می‌رفت نمی‌دانم چه اتفاقی می‌افتد که آنطور گل می‌خورد. شاید استرس می‌گرفت که آنطور گل می‌خورد، اما قطعاً عمدی در کار نبود.»

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها