کد خبر : 62226

باشگاه استقلال تهران خواستار تصمیم جدی کمیته انضباطی درباره اتفاقات دیدار پرسپولیس و سپاهان پیش از بازی شهرآورد است.

به گزارش ایلنا، مسابقه حساس بین تیم‌های پرسپولیس تهران و سپاهان اصفهان در هفته بیست و دوم لیگ برتر پیش از شهرآورد روز جمعه با اتفاقاتی رو به رو بوده که مورد توجه استقلالی‌ها قرار گرفته است.

در همین رابطه طبق اطلاعات خبرنگار ایلنا مسئولان استقلال طی روزهای اخیر در تلاش بوده تا گفتگوهایی با مسئولان مرتبط با این پرونده در کمیته انضباطی بوده‌اند که البته نتایجی را هم به دنبال داشته است. گفتگوهای صورت گرفته از سوی باشگاه با سهیل مهدی، مسئول مسابقات سازمان لیگ بر این اساس بوده که طبق درگیری‌ها باید با پرسپولیس همانند استقلال رفتار یکسانی داشته باشند و هیچ تفاوتی میان این دو تیم قائل نشوند.

آنها این گلایه را مطرح کرده‌اند که «اگر این اتفاق برای ما بود هم چنین واکنشی نشان می‌دادید؟» این سوال اصلی استقلالی‌ها از مهدی بوده که نصرالله عبداللهی به عنوان سرپرست تیم هم یکی از مسئولان رسمی باشگاه تهرانی بوده که در واکنش به رفتار بازیکنان رقیب خواستار پیگیری سریع پرونده بازی نقش جهان شد.

در گلایه‌های مطرح شده از سوی استقلال به مهدی صحبت‌هایی با اشاره به محرومیت محمود فکری پس از مسابقه هفته دوم لیگ برابر فولاد عنوان شده است. فکری به دلیل استفاده از الفاظ نامناسب طبق تصاویر ضبط شده پی از دیدار با فولاد از سوی کمیته انضباطی با محرومیت رو به رو شد و بر همین اساس آنها خواستار رفتار جدی و حکم مناسب با سیدجلال حسینی، کمال کامیابی نیا و مهدی ترابی شده‌اند که در درگیری‌ها بیشتر مورد توجه بوده‌اند.

سهیل مهدی در واکنش به درخواست استقلالی‌ها گفته که این پرونده به دنبال گزارشات و مستندات در کمیته انضباطی  تشکیل شده اما موضع این کمیته حتی با فشار از سوی ریاست فدراسیون فوتبال هم تغییرپذیر نیست. پس از اینکه تمامی مدارک و شواهد به کمیته انضباطی ارسال شده حال تنها دو روز تا مسابقه حساس شهرآورد باقی مانده و مشخص نیست که آرای انضباطی در مورد این بازی چه زمانی اعلام می‌شود.

مسابقه هفته بیست و سوم لیگ که روز گذشته ساعت آن تغییر کرد و تیم داوری‌اش هم مشخص شد اکنون بیش از هر زمان دیگری برای هر دو تیم حساسیت دارد. استقلال پس از شکست مقابل ذوب آهن به دنبال کم کردن فاصله با پرسپولیس است و در مقابل تیم یحیی گل محمدی برای دفاع از عنوان قهرمانی به پیروزی در این دیدار نیاز دارد تا با پشت سر گذاشتن سپاهان به صدر جدول رده بندی بازگردد.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها