کد خبر : 62157

بعد از اتفاقات جنجالی اصفهان ممکن بود چند پرسپولیسی با محرومیت مواجه شوند، ولی به نظر نمی‌رسد این اتفاق رخ بدهد.

به گزارش خبرورزشی - بازی جذاب و دیدنی پرسپولیس و سپاهان که حکم فینال لیگ را داشت با تساوی یک بر یک به پایان رسید. بعد از پایان بازی درگیری عوامل دو تیم و حواشی زیاد خود بازی را تحت تاثیر قرار داد.

در این بین پرسپولیسی‌ها معتقدند عزت‌الله پورقاز مقصر درگیری بود و بعد از بازی توپ را به سمت کادر فنی پرسپولیس شوت کرد از آنطرف سپاهانی ها معتقدند بازیکنان پرسپولیس شروع کننده دعوا بودند و چند سرخ‌پوش به سمت عوامل باشگاه سپاهان حمله کردند.

بعد از این اتفاقات شایعه محرومیت چند نفر از عوامل دو تیم به گوش رسید ولی تا این لحظه این اتفاق نیفتاده است. یکی از اعضای کمیته انظباطی هم اعلام کرد هفته آینده با جمع‌آوری مدارک و مستندات لازم در مورد حواشی رخ داده در اصفهان تصمیم‌گیری خواهند کرد. با این صحبت‌ها فعلاً و تا فاصله چند روز مانده به هفته بعدی لیگ خبری از محرومیت بازیکنان و عوامل دو تیم پرسپولیس و سپاهان نخواهد بود.

پرسپولیسی‌ها نگران بودند شاید چند بازیکن تیمشان که در متن درگیری‌ها قرار داشتند برای دربی محروم شوند ولی آنطور که شنیدیم تا قبل از دربی اتفاق خاصی رخ نخواهد داد و هیچ بازیکنی از پرسپولیسی محروم نخواهد شد.

با این حال به احتمال فراوان بعد از دربی با خاطیان بازی اصفهان برخورد خواهد شد.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها