کد خبر : 62116

کاپیتان‌های تیم فوتبال تراکتور تبریز برای دیدار با محمدرضا زنوزی راهی کشور ترکیه خواهند شد.

به گزارش ایلنا ، اشکان دژاگه و مسعود شجاعی کاپیتان‌های تراکتور پس از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در تمرینات سرخپوشان تبریزی شرکت نکرده‌اند تا ابهاماتی در این باره شکل بگیرد.

شجاعی و دژاگه با وجود مرخصی یک هفته‌ای که از رسول خطیبی گرفته‌اند، قرار است تا پایان هفته جاری جلسه ای حضوری با زنوزی داشته باشند تا درباره برخی مسائل از جمله مطالباتشان صحبت کنند و پس از این جلسه در مورد زمان بازگشت‌شان به تمرینات تصمیم‌گیری خواهند کرد.

براساس این گزارش کاپیتان‌های تراکتور تا پایان فصل جاری با باشگاه تراکتور قرارداد دارند. چند ماه پیش نیز شایعات جدایی این دو بازیکن به شدت اوج گرفته و جلساتی هم در این خصوص برگزار شده بود که در نهایت این اتفاق رخ نداد.

در چند ساعت گذشته، شجاعی تصویری را لایک کرده است که در آن ادعا شده او و اشکان دژاگه از تیم تراکتور کنار گذاشته شده‌اند تا به نوعی خبر مرخصی را رد و کنار گذاشته شدن از این تیم را تأیید کرده باشد!

عکس| لایک جنجالی مسعود شجاعی/ کاپیتان از تبریز و تراکتور می‌رود؟

این وضعیت در حالی است که شنیده می‌شود سجاد سیاح مدیرعامل تراکتور هم چند روزی است از سمت خود کناره‌گیری کرده و عقب افتادن مطالبات بازیکنان و برخی پاداش‌ها در این شرایط باعث ناراحتی اعضای تراکتور شده است.

خبرنگار ما برای پیگیری وضعیت این دو بازیکن امروز با مسئولان تراکتور از جمله حسن آذرنیا، سرپرست این تیم تماس گرفت که در این تماس‌ها با عبارت «مشترک مورد نظر پاسخگو نیست» روبرو شد!

گفتنی است، تیم تراکتور فردا شب (یکشنبه) در چارچوب هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال کشور میهمان پیکان تهران خواهد بود که برای این بازی مسعود شجاعی و اشکان دژاگه را در اختیار ندارد.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها