کد خبر : 61948

پرسپولیس تهران در جزیره گوا اتفاقات ریز و درشت و جالبی را تجربه کرده و حتی توپ‌شان هم در خانه همسایه افتاده است.

به گزارش خبرورزشی - یکی از این اخبار عجیب و غریب خاموشی محل تمرین پرسپولیسی‌ها و حمله سگ‌های ولگرد به عکاس باشگاه و اعضای این تیم بود که رسانه‌ای شد!

لابد اغلب شما این ماجرا را تجربه کرده‌اید که در دوران کودکی و نوجوانی در کوچه و خیابان بازی کرده و توپ بازی به حیاط همسایه افتاده باشد. اگر این توپ به شیشه یا گلدان همسایه می‌خورد که همه بچه‌ها فرار را بر قرار ترجیح داده و از محل دور می‌شدند اما چنانچه آسیبی به همسایه‌ها وارد نمی‌شد با التماس و خواهش دنبال پس گرفتن توپ بازی می‌رفتند.

حالا مشابه چنین اتفاقی را نیز بازیکنان و اعضای تیم پرسپولیس در کشور هند و جزیره گوا تجربه کرده‌اند که بد ندیدیم بنویسیم. در اولین روزهای حضور پرسپولیس در جزیره گوآ یک زمین تمرین در اختیار یحیی گل‌محمدی و شاگردانش گذاشته شد که از هتل محل اقامت این تیم فاصله زیادی داشت. قبل از شروع تمرینات پرسپولیس و ازسوی مسئولان برگزاری مسابقات ۲۰ عدد توپ بازی‌ها در اختیار این تیم گذاشته شد. در حین تمرین بازیکنان مشغول شوتزنی بودند که ناگهان توپ یکی از آنها به حیاط همسایه هندی افتاد. تدارکات پرسپولیس در منزل خانواده هندی رفت که توپ را پس بگیرد اما همسایه محل تمرین سرخپوشان آن را پس نداد. پرسپولیسی‌ها دو، سه بار دیگر به منزل همسایه رفتند بلکه بتوانند توپ تمرین را پس بگیرند و باز هم هندی‌ها حاضر به این کار نشدند تا تعداد توپ‌های تمرین گل محمدی و شاگردانش ۱۹ عدد شود.

البته دست اندرکاران تیم پرسپولیس همین موضوع را بهانه قرار دادند تا توانستند مسئولان برگزاری مسابقات را راضی کنند که محل تمرین آنها عوض شود!

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها