کد خبر : 61831

مدیر رسانه‌ای باشگاه استقلال درباره اعتراض پرسپولیسی‌ها به برنامه سازمان لیگ و زمان برگزاری دربی گفت: حمایت‌های فدراسیون قبلی برخی تیم‌ها را بد عادت کرده است.

به گزارش خبرورزشی - محمد کاظمی مدیر رسانه‌ای باشگاه استقلال در خصوص عملکرد آبی‌پوشان در جده گفت: خدا را شکر که با درایت کادر فنی و تلاش همه بازیکنان توانستیم در گروهی که همگان از آن به‌ عنوان گروه مرگ یاد می‌کردند، با صدرنشینی رقابت‌ها را تمام کنیم و چه بسا اگر فشردگی بازی‌ها و حتی ضعف داوری در دو بازی مقابل الدحیل قطر نبود می‌توانستیم امتیازات بیشتری کسب کنیم و قبل از بازی با الشرطه عراق صعودمان را قطعی سازیم.

ماجرای میزبانی عربستانی‌ها

او در خصوص میزبانی عربستانی‌ها افزود: همان‌طور که آقای مجیدی و سایر نفرات تیم گفتند واقعا میزبانی عربستانی‌ها خوب بود و از همه لحاظ شرایط مناسبی ایجاد کرده بودند و ما مشکلی در این کشور نداشتیم. حتی بعد از صعود استقلال فدراسیون فوتبال این کشور با ارسال کیک بزرگی به هتل محل اقامت تیم، صعود تیم ما را تبریک گفت. اکنون ما آماده هستیم این مهمان‌نوازی را در کشورمان جبران کنیم و ان‌شاءالله شرایط به‌گونه‌ای شود که بار دیگر تیم‌های دو کشور در سرزمین‌های یکدیگر به میدان بروند.

مدیر رسانه‌ای استقلال درخصوص بسته شدن پنجره باشگاه گفت: در این زمینه بیانیه‌ای صادر و توضیحات لازم داده شده است و قطعا مدیرعامل باشگاه و مدیران امور حقوقی و بین‌الملل اقدامات لازم را انجام خواهند داد و قطعا مشکلی برای استقلال به وجود نخواهد آمد.

جدایی کمالوند

وی در واکنش به جدایی فراز کمالوند نیز گفت: آقای کمالوند در مدتی که در استقلال حضور داشتند زحمات زیادی برای تیم کشیدند و من به نوبه خود از ایشان تشکر می‌کنم. چیزی که هست ایشان تشخیص دادند در ادامه راه به تیم سایپا کمک کنند و مجموعه استقلال هم برای‌شان آرزوی موفقیت دارد.

احتمال لغو بازی دربی

مدیر رسانه‌ای استقلال با اشاره به ادامه رقابت‌های لیگ برتر گفت: طبق برنامه ۱۷ اردیبهشت میزبان تیم ذوب‌ آهن هستیم و در همین راستا از فردا و پس از دو روز استراحت، تمرینات تیم زیر نظر کادر فنی از سر گرفته می‌شود. ۲۲ اردیبهشت ماه نیز باید به مصاف پرسپولیس برویم.

او درباره احتمال لغو بازی دربی افزود: تا این لحظه سازمان لیگ برنامه جدیدی نداده و طبق برنامه، بازی سر جای خود بوده و کادر فنی ما هم برنامه‌ریزی‌های خود را بر اساس این تاریخ انجام داده است.

کاظمی در خصوص حواشی ایجاد شده در خصوص این بازی طی روزهای اخیر گفت: ما حرف‌های‌مان را در این خصوص بیان کرده‌ایم و همان‌طور که در بازی رفت دو بازی بیشتر از رقیب داشتیم و مسئولان آن باشگاه می‌گفتند در لیگ انگلیس، آلمان، ایتالیا و ... هم برخی تیم‌ها بازی عقب افتاده دارند، انتظار داریم اکنون به برنامه سازمان لیگ احترام بگذارند و به امور تیم خود بپردازند و آماده بازی شوند.

حمایت‌های پنهان

او ادامه داد: برخی حمایت‌های پنهان و نهان فدراسیون قبلی از تیم خاص سبب شده بد عادت شوند و انتظار ما از فدراسیون جدید تغییر سیاست‌های گذشته و نگاه یکسان به همه تیم‌هاست. اگر قرار به تعویق بازی‌هاست باید برای همه تیم‌ها باشد و اگر قرار به برگزاری بازی‌هاست باید طبق برنامه همه تیم‌ها تمکین کنند و این‌طور نباشد که همه چیز برای یک تیم باشد و باقی تیم‌ها ضرر کنند.

کاظمی گفت: تحول ایجاد شده در استقلال و نمایش‌های قدرتمندانه‌اش در آسیا سبب شده خیلی‌ها احساس خطر کنند و از هر طریقی در صدد ایجاد حاشیه برای ما هستند اما مطمئنم با مدیریت باشگاه و کادر فنی و در راس آن فرهاد مجیدی با قدرت به کارمان ادامه می‌دهیم تا نتایج خوبی به هواداران استقلال تقدیم کنیم.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها