کد خبر : 61828

پیروز قربانی کاپیتان اسبق استقلال گفت: صحبتی با من نشده و در مقطع فعلی تمایلی به کار ندارم و چیزی هم به پایان مسابقات نمانده و انشالله برای فصل بعد باید ببینیم قسمت چیست.

به گزارش خبرورزشی - روزی که فرهاد مجیدی سرمربیگری استقلال را پذیرفت با فراز کمالوند و پیروز قربانی نشستی برگزار کرد و قصد داشت از این دو نفر در کادر خود استفاده کند که قربانی بعد از یک روز انصراف داد و در سایپا ماند هرچند که سه هفته بعد هم از سایپا جدا شد. حالا فراز کمالوند سرمربی سایپا شده و این تصور به وجود آمده که چه بسا مجیدی دوباره بخواهد از پیروز قربانی در کار خود استفاده کند.

قربانی به این شائبه اینگونه جواب داد: صحبتی با من نشده و در مقطع فعلی تمایلی به کار ندارم و چیزی هم به پایان مسابقات نمانده و انشالله برای فصل بعد باید ببینیم قسمت چیست.

کاپیتان اسبق استقلال درباره عملکرد این تیم در لیگ قهرمانان آسیا گفت :خوشحالم که سه تیم ایرانی از گروه‌های خود صعود کرده اند البته دور از انتظار بود تیم پرمهره فولاد نتواند از گروهش صعود کند اما درباره استقلال باید بگویم این تیم شروع خوبی داشت و با دو پیروزی پرگل برابر نمایندگان عربستان و عراق نشان داد استقلال از شرایط فنی و روحی خوبی برخوردار است. البته در ادامه فشردگی مسابقات برای بازیکنان آزار دهنده بود و خوشبختانه با پیروزی در بازی آخر صعود این تیم قطعی شد. من فقط می‌توانم بگویم استقلال در فاز هجومی‌عملکرد خوبی دارد اما در فاز دفاعی در بحث دفاع انفرادی و تیمی‌باید شرایط را بهبود ببخشد چون در مراحل بالاتر از حریفان قوی‌تری برابر تیم ما قرار می‌گیرند.

 قربانی با اشاره به میزبانی سایر کشورها از مسابقات بین‌المللی گفت: دو بحث داریم اول اینکه ما از نظر دیپلماسی ورزشی و صاحب نظر بودن در کنفدراسیون فوتبال آسیا دچار ضعف هستیم اما بحث مهم تر این است که با توجه به امکانات موجود آیا واقعاً شایستگی میزبانی از گروه مسابقات را داریم. از چند ورزشگاه و زمین تمرین استاندارد برخورداریم بحث هتل‌ها و حمل و نقل هم جای خود. بنابراین نمی‌توانیم بگوییم ما همه شرایط خوب را داریم ولی AFC دارد دشمنی می‌کند. البته این را هم باید بگویم کنفدراسیون فوتبال آسیا با اختلاف ضعیف‌ترین کنفدراسیون درمیان قاره‌های دنیاست و این را به سادگی می‌توان از محتوای کلاس‌های مربیگری آسیا متوجه شد. 

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها