کد خبر : 61784

پرسپولیس برای اولین بار موفق شد با ۱۵ امتیاز از گروه خود صعود کند و مقتدرانه‌ترین صعود را تجربه کند.

به گزارش ایرنا، تیم فوتبال پرسپولیس موفق شد با کسب ۱۵ امتیاز به عنوان صدرنشین گروه پنجم راهی مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا شود و یکی از سه تیم ایرانی حاضر در دور دوم مسابقات باشد.

سرخپوشان تهرانی در دهمین حضور خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به هفتمین صعود دست پیدا کرد. پیش از این سه بار هم نماینده فوتبال کشورمان موفق به صعود از گروه خود نشده بود.

پرسپولیس موفق شد برای چهارمین بار به عنوان سرگروه راهی مرحله بعدی شود و البته توانست مقتدرانه‌ترین صدرنشینی خود را تجربه کند و برای اولین بار به امتیاز ۱۵ برسد. اتفاقی که پیش از این رخ نداده بود.

شاگردان یحیی گل‌محمدی مانند سال ۲۰۱۲، ۱۴ گل به ثمر رساندند و پنج بار دروازه‌شان باز شد. بیشترین گل زده و بهترین تفاضل گل ممکن برای تیم سال ۲۰۲۱ به دست آمد.

حالا باید دید در ادامه راه چه نتیجه‌ای برای نماینده فوتبال کشورمان رخ می‌دهد. پرسپولیس باید در دور یک هشتم نهایی به دیدار استقلال تاجیکستان برود. این هفتمین دیدار پرسپولیس در مرحله یک هشتم نهایی به شمار می‌رود. در ۶ بازی قبلی، سه برد و سه شکست به ارمغان آمده است و باید دید این بار نتیجه به دست آمده کفه ترازو را به کدام سمت سوق می‌دهد.

تاریخ‌سازی پرسپولیس با یحیی گل‌محمدی در آسیا

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها