کد خبر : 61773

مهاجم تازه وارد پرسپولیس با عملکردش در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا عیار خودش را نشان داد.

به گزارش میزان، اواخر سال گذشته بود که شهریار مغانلو با قراردادی یکساله از سانتاکلارا پرتغال به پرسپولیس پیوست. این مهاجم ۲۶ ساله اولین بار در جام حذفی مقابل مس نوین کرمان به میدان رفت و تنها ۱۲ دقیقه فرصت حضور در زمین را پیدا کرد.

در ادامه مغانلو در هفته‌های ۱۸ تا ۲۰ لیگ برتر در ترکیب اصلی تیمش قرار داشت. کادرفنی پرسپولیس در این سه هفته میانگین ۸۰ دقیقه به وی فرصت بازی داد.  با این حال این بازیکن نتوانست عملکرد خوبی در این بازی‌ها داشته باشد و  بعد از ۴ هفته ناکامی مورد انتقاد کارشناسان قرار گرفت. در همین راستا یحیی گل‌محمدی در یکی از نشست‌های خبری تمام مسئولیت عملکرد خط‌ آتش سرخ‌پوشان را به عهده گرفت تا فشار را از روی مهاجمانش به ویژه مغانلو بردارد.

لیگ قهرمانان آسیا برای این مهاجم به‌گونه‌ای دیگر رقم خورد. او در این رقابت‌ها عملکرد متفاوتی داشت و برای تیمش ۴ گل به ثمر رساند. مغانلو ۲ گل مقابل الریان،۲ گل مقابل تیم‌های گوا و الوحده به ثمر رساند تا دروازه سه رقیب پرسپولیس در مرحله گروهی را فتح کرده باشد. شهریار مغانلو حالا بعد از گلزنی‌هایش در آسیا عیار خود را نشان داد و حالا دیگر مورد اعتماد کادرفنی و هواداران پرسپولیس است. این مهاجم در کنار مهدی ترابی و عیسی آل‌کثیر قرار می‌گیرد و مثلث تهاجمی را تشکیل می‌دهند که یکی از مرگبارترین خط آتش‌های لیگ قهرمانان آسیا است. مثلثی که در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا ۱۴ گل ثبت کرده است.

 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها