کد خبر : 61766

برنامه دیدارهای مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب پس از پایان دیدارهای مرحله گروهی این مسابقات مشخص شد.

به گزارش تسنیم، با پایان دیدارهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب در پنج گروه این مسابقات، هشت تیم صعودکننده به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا حریفان خود را شناختند.

با توجه به نتایجی که در هفته پایانی از مرحله گروهی رقم خورد، سه تیم ایرانی در مرحله یک هشتم نهایی حضور خواهند داشت که باید 13 و 14 سپتامبر (22 و 23 شهریور) به مصاف رقبای خود بروند.

طبق جدولی که کنفدراسیون فوتبال آسیا منتشر کرده، پرسپولیس و تراکتور میهمان خواهند بود و استقلال میزبان. تیم‌های صدرنشین میزبان هستند اما چون هم پرسپولیس و هم استقلال تاجیکستان صدرنشین بودند، طبق اعلام قبلی AFC صدرنشین گروه A یعنی نمایند تاجیکستان میزبان خواهد بود.

 بدین ترتیب برنامه مسابقات این مرحله در منطقه غرب به شرح زیر است با ذکر این نکته که نام تیم میزبان ابتدا آمده است:

استقلال تاجیکستان - پرسپولیس ایران

استقلال ایران - الهلال عربستان

النصر عربستان - تراکتور ایران

شارجه امارات - الوحده امارات

در حالی که بسیاری از هواداران استقلال و پرسپولیس منتظر برگزاری دربی در این مرحله بودند، اما حداقل در این مرحله شاهد رویارویی آسیایی استقلال و پرسپولیس نخواهیم بود. البته پرسپولیس باید به مصاف استقلال تاجیکستان، تیمی همنام رقیب سنتی پرسپولیسی‌ها اما سرخپوش!

 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها