کد خبر : 61640

مهاجم خارجی استقلال با تلاش های فراوان کادر پزشکی در نیمه دوم مقابل الاهلی به میدان رفت.

به گزارش ورزش سه، شیخ دیاباته در دقایق پایانی مصاف استقلال مقابل الدحیل قطر دچار آسیب دیدگی شد و به همین خاطر گفته می شد که نمی تواند در بازی با الاهلی به میدان برود. با این حال کادر پزشکی استقلال تلاش زیادی انجام دادند تا مهاجم مالیایی آماده مسابقه شود و حداقل در نیمه دوم در صورت نیاز دقایقی به زمین برود.

فرهاد مجیدی نیز درباره دیاباته ریسک نکرد و این بازیکن را در ترکیب ابتدایی استقلال قرار نداد. با این حال مهاجم خارجی آبی ها در بین بازیکنان ذخیره حضور داشت تا به نوعی سورپرایز مجیدی در نیمه دوم باشد.

در دقیقه 69 مسابقه هم وقتی ارسلان مطهری به خاطر خستگی نمی تواست بازی همیشگی اش را انجام بدهد، کادرفنی استقلال تصمیم به حضور دیاباته گرفت. سورپرایز مجیدی با اینکه گفته می شد به بازی نمی رسد اما در نیمه دوم به زمین رفت تا شاید چاره ساز شود. او اما در مدت زمان 20 و چند دقیقه ای حضور در زمین نتوانست در امر گلزنی موفق عمل کند و به نوعی سوپرمن آبی ها در مصاف با الاهلی شود.

دیاباته که در 4 بازی متوالی استقلال در لیگ قهرمانان آسیا گل زده بود و از این حیث رکورددار شده، در مسابقه پنجم در امر گلزنی ناکام ماند تا رکورد جدیدی به نامش ثبت نشود.

با این تفاسیر دیاباته می تواند در مسابقه آخر در برابر الشرطه نیز برای استقلال به میدان برود.

ارسال نظر

دیگر رسانه ها