کد خبر : 61629

پس از شکست پرسپولیس مقابل الوحده این شایعه در فضای مجازی به راه افتاد که شاگردان گل‎‌محمدی با هدف عدم صعود استقلال در این مسابقه فوتبال همیشگی‌شان را ارائه نکردند!

به گزارش خبرورزشی - تیم پرسپولیس در حالی در پنجمین دیدار مرحله گروهی لیگ قهرمانان ۲۰۲۱ با نتیجه یک بر صفر مغلوب تیم الوحده شد که شاگردان یحیی گل محمدی تلاش بسیاری برای باز کردن دروازه نماینده کشور امارات انجام دادند و بارها دروازه تیم الوحده را آماج حملات خود قرار داده و تا آستانه باز کردن آن پیش رفتند.

اما پس از پایان این مسابقه و شکست تیم پرسپولیس برخی از شبکه‌های مجازی و صفحات اینستاگرامی هواداری استقلال با اشاره به این باخت و سقوط یک پله‌ای تیم محبوبشان در جدول سه تیم برتر دوم گروه‌های پنجگانه، این شایعه را به راه انداختند که شکست پرسپولیس مقابل الوحده بی دلیل نبوده است.

عکس| جنگ عجیب سرخابی‌ها پیش از دربی آسیایی/ پرسپولیس به عمد باخت؟

تیم الوحده در مرحله گروهی با این برد 10امتیازی شده و به صدر جدول تیم‌های برتر دوم گروه‌های پنجگانه صعود کرد. پس از الوحده، النصر عربستان با ۸ امتیاز بهترین تیم دوم این پنج گروه است و استقلال به همراه الاهلی و تراکتور تیم‌های 7 امتیازی هستند که با تفاضل گل در رده‌های سوم، چهارم و پنجم جدول قرار دارند. با این حساب استقلال در بازی با الاهلی حتماً باید برنده از میدان خارج شود تا خود را در صدر جدول تیم‌های برتر دوم گروه‌های پنجگانه قرار بدهد. در غیر این صورت بخت استقلال برای صعود باز هم کم می‌شود.

اما در همین زمینه باید به مصاحبه برخی از پیشکسوتان پرسپولیس هم اشاره کرد که این قبیل شایعات را کودکانه و در سطح کری خوانی‌های هواداری دانستند. به طور مثال فرشاد پیوس در این زمینه عنوان کرد: این شایعات برای به حاشیه بردن تیم پرسپولیس است. در حالی که همه دیدند شاگردان یحیی با تمام وجود برای کسب حداقل امتیاز تلاش کردند.

با این همه این موضوع همچنان در صفحات مجازی، کانال‌ها و شبکه‌های هواداری به شدت داغ است و با حساسیت خاصی بین طرفداران سرخابی دنبال می‌شود.

هواداران استقلالی مدعی هستند که پرسپولیسی‌ها از ترس تقابل با استقلالِ آماده فرهاد مجیدی، قصد داشتند با شکست الوحده کاری کنند که استقلال در جمع تیم‌های برتر دوم گروه‌های پنجگانه قرار نگیرد.

در نقطه مقابل هم پرسپولیسی‌ها به استقلالی‌ها حمله کرده و آنها را به دروغ پراکنی متهم می‌کنند و باخت پرسپولیس را یک باخت کاملا غم انگیز و غیرمنتظره می‌دانند.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها