کد خبر : 61620

ستاره آمریکایی تیم بسکتبال شهرداری گرگان با انتشار یک استوری به شایعه حضورش در ترکیب تیم ملی ایران دامن زد.

به گزارش "ورزش سه"، چند سالی از حضور "پری پتی" گارد آمریکایی و خلاق تیم بسکتبال شهرداری گرگان در لیگ برتر ایران می گذرد، اما او هیچ وقت به اندازه چند روز اخیر مورد توجه رسانه ها، مردم و حتی جامعه بسکتبال نبوده است.

پتی که جدا از نقش تاثیرگذار خود در ترکیب تیم شهرداری گرگان برای رسیدن این تیم به قهرمانی، با یک شوت استثنایی توانست یک صحنه خارق العاده را در فینال لیگ برتر بسکتبال رقم بزند، حالا چند روز بعد از قهرمانی تاریخی با گرگانی ها یک استوری عجیب در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده است.

این بازیکن آمریکایی با قرار دادن پرچم ایران و نوشتن واژه تیم ملی به شایعه ای که در یکی، دو سال اخیر هم وجود داشته، دامن زده است. در سال های اخیر نیز گفته می شد که شاید این بازیکن بتواند در ترکیب تیم ملی ایران به میدان برود، اما هیچ وقت این موضوع حتی به صورت جدی هم پیگیری نشد و تنها اتفاق مشابه ورود بازیکنان دوملیتی به تیم ملی بسکتبال ایران بود.

از آنجایی که مهران شاهین طبع به صورت همزمان سرمربیگری تیم ملی و شهرداری گرگان را برعهده دارد و در تیم باشگاهی خود در دو سال اخیر نشان داده اعتقاد شدیدی به پری پتی دارد، این شایعه به صورت جدی مطرح شده است.

 

بازیکن آمریکایی در تیم ملی ایران؟ +عکس

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها