کد خبر : 61548

در حالی که استقلال به روزهای حساس مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا رسیده شایعه جدایی یکی از اعضای این تیم در برخی رسانه‌ها خبرساز شد.

به گزارش خبرورزشی، در زمستان ۱۳۹۹ و از زمانی که قرار شد فراز کمالوند به عنوان دستیار کنار سرمربی تیم استقلال حضور پیدا کند کادر مدیریتی و بازیکنان این تیم امیدوار شدند که با حضور این مربی با تجربه، جوان و با دانش استقلال مسیر موفقیت را بهتر و راحت‌تر طی می‌کند.

در این مدت هم این تیم توانست در ۸ بازی خود در لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا ۶ برد، یک باخت و یک مساوی داشته و از این نظر نتایج خوبی را رقم بزند. اما از روز شنبه این شایعه مطرح شد که قرار است در پایان دیدارهای دور برگشت بازی‌های گروهی آسیا، فراز کمالوند از استقلال جدا شده و به عنوان سرمربی کار خود را در تیم سایپا آغاز کند.

این شایعه به رغم مطرح شدن هیچ واکنشی از سوی کادر مدیریتی و یا فنی استقلال در پی نداشته است و این موضوع سبب شده تا برخی از هواداران استقلال که به حضور فراز کمالوند در این تیم اعتقاد ویژه‌ای دارند و معتقدند نتایج خوب استقلال طی هفته‌های گذشته به حضور این مربی در جمع کادرفنی تیم محبوب‌شان بستگی داشته، از این بابت ابراز نگرانی کنند و در فضای مجازی سوالاتی را از کادر مدیریتی باشگاه مطرح کنند که آیا فراز از این تیم جدا می‌شود یا نه؟

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها