کد خبر : 61545

مدافع پدیده گفت: از همه هواداران پرسپولیس ممنون هستم که پیگیر حضور من در این تیم بودند و به من لطف داشتند.

علی نعمتی مدافع پدیده خراسان در گفتگو با ایلنا در خصوص بازی این تیم برابر ذوب‌آهن اصفهان گفت: بازی سختی و پر تنشی بود.  ذوب آهن کاملا بسته بازی می‌کند و کار را برای هر تیمی سخت می‌کند. متاسفانه اول بازی نیز ما غافلگیر شدیم و گل خوردیم و عقب افتادیم. بعد از دریافت گل همه تلاش خود را کردیم که به بازی برگردیم و موفق شدیم گل مساوی را به ثمر برسانیم. اما بسته بازی کردن این تیم متاسفانه مانع نتیجه گیری و پیروزی ما  در مشهد شد.

وی در خصو بازی آینده این تیم با آلومینیوم اراک نیز گفت: آلومینیوم تیم خوب و قابل احترامی است و نتایج خوبی گرفته است. این تیم در جدول بالاتر از ما قرار دارد. ما نیز جلوی هر تیمی که به میدان برویم صدر در صد به دنبال 3 امتیاز هستیم تا عقب افتادگی خود را جبران کنیم. خداراشکر رفته رفته وضعیت تیم بهتر شده و ما دوباره انسجام تیمی خود را به دست خواهیم آورد.

نعمتی در خصوص کار با مهدی رحمتی به عنوان بازیکن و سرمربی اظهار داشت: خداراشکر ما کادر جوان و با نگیزه ای را در اختیار داریم و همین موضوع در آینده می‌تواند باعث موفقیت ما شود. مخصوصا مهدی رحمتی که همیشه حامی ما بوده درست مثل زمانی که من در بازی با پیکان مصدوم شدم. من جانم را مدیون ایشان هستم و از ایشان تشکر میکنم. 

مدافع پدیده در مورد آینده این تیم در لیگ بیستم، اظهار داشت: پدیده در چند سال اخیر موفق شده بود نتایج خوبی را بگیرد و حتی در لیگ قهرمانان آسیا نیز حضور پیدا کرد. متاسفانه امسال برخی مشکلات از جمله مدیریت باشگاه ما را اذیت کرد و باعث شد تیم از شرایط ایده‌آل خود دور شود. اما ما همه تلاش خود را میکنیم تا به شرایط خوب خود باز گردیم.

علی نعمتی در پایان در خصوص اینکه چرا در نیم فصل دوم راهی پرسپولیس نشد گفت: من گزینه نخست یحیی گل محمدی برای خط دفاعی پرسپولیس بودم. صحبت‌های در خصوص انتقال من صورت گرفت اما من با پدیده قرارداد دارم. هرکاری از دست برمی‌آمد انجام دادم تا به پرسپولیس بروم  و تمام سعی و تلاش خود را کردم اما در نهایت تصمیم گیرنده نهایی کادر فنی و باشگاه بودند. تیم به من نیاز داشت و تصمیم آنها این بود که من در مشهد بمانم و من هم قبول کردم. از همین جا از همه  هواداران پرسپولیس نیز ممنون هستم که پیگیر حضور من در این تیم بودند و به من لطف داشتند.

 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها