کد خبر : 61533

حساسیت مرحله گروهی لیگ قهرمانان به اوج خود رسیده و این مسئله برای تیم‌های میزبان فوق‌العاده بیشتر است چون اگر با وجود بهره‌مندی از مزیت میزبانی نتوانند راهی مرحله بعدی شوند، قطعاً حجم بسیار بزرگی از انتقادات متوجه آنها خواهد شد.

به گزارش خبرورزشی -  الاهلی عربستان از جمله میزبانانی است که تدارک بسیار وسیعی برای رسیدن به مراحل حذفی لیگ قهرمانان آسیا دیده و تحت هیچ شرایطی نمی‌خواهد موقعیت مورد نظر را از دست بدهد.

در همین خصوص خبرهای رسیده از جده حاکیست مقامات باشگاه الاهلی به بازیکنان خود وعده داده‌اند اگر بتوانند در روز پنجم مرحله گروهی استقلال ایران را شکست داده و شانس صعود این تیم به مرحله بعدی را افزایش دهند به هر کدام از نفرات ثابت ۱۵ هزار دلار پاداش می‌دهند و مهره‌های ذخیره نیز با توجه به دوایر حضور خود در میدان و میزان نقش‌آفرینی، پاداش نقدی دریافت خواهند کرد.

در مورد ولخرجی عربستانی‌ها برای پیروزی بر استقلال فقط به همین نکته اشاره می‌کنیم که کنفدراسیون فوتبال آسیا بابت هر پیروزی در مرحله گروهی به تیم برنده ۵۰ هزار دلار پاداش می‌دهد ولی مدیران باشگاه الاهلی تقریباً  دو برابر این پاداش را برای بازیکنان خود در نظر گرفته‌اند.

برخی سایت‌های عرب‌زبان قبل از برگزاری مسابقه رفت الاهلی  و استقلال از ارائه  وعده پاداش ۱۲ هزار دلاری به بازیکنان الاهلی خبر داده بودند ولی خوشبختانه حریف عربستانی در آن بازی مقهور نماینده کشورمان شد.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها