کد خبر : 61531

در دقایق پایانی مسابقه استقلال و الدحیل و پس از مصدومیت شیخ دیاباته یک اتفاق عجیب رخ داد.

به گزارش ورزش سه ، شیخ دیاباته در دقایق پایانی مسابقه امشب استقلال و الدحیل دچار مصدومیت شد. او از شدت درد به خود می‌پیچید و به همین خاطر کنار زمین آمد و توسط پزشکان مورد مداوا واقع شد. در بازگشت شیخ به زمین اما این مصدومیت مانع از آن شد تا این بازیکن بتواند به بازی ادامه بدهد.

دیاباته که می‌دانست استقلال تایمی برای انجام تعویض پنجم ندارد، می‌خواست به بازی ادامه بدهد. حتی فرهاد مجیدی نیز از روی سکوها فریاد زد که دیاباته به زمین برود. همین اتفاق رخ داد اما درد پای او سبب شد تا بار دیگر روی زمین بیفتد تا مشخص شود نمی‌تواند به بازی ادامه بدهد.

نکته قابل توجه اما درهنگام مصدومیت دیاباته حرکت ناجوانمردانه بازیکنان الدحیل بود؛ در حالی که شیخ دیاباته روی زمین افتاده بود و از شدت درد به خود می‌پیچید بازیکنان الدحیل توپ را به بیرون نزدند و در پی حمله به سمت دروازه استقلال بودند. بعد از چند ثانیه که قطری‌ها فیرپلی را رعایت نکردند سرانجام داور بازی را متوقف کرد و از برانکارد خواست به داخل زمین برود و دیاباته را خارج کند.

جنجال نیمکت الدحیل برابر استقلال

حرکت ناجوانمردانه قطری‌ها اعتراض نیمکت استقلال را به همراه داشت. صالح مصطفوی مربی استقلال از روی نیمکت اعتراض‌های تندی را به اعضای تیم الدحیل کرد که این مساله با پاسخ سرپرست دشداشه پوش الدحیل مواجه شد. این سرپرست با علامت انگشت از مربی استقلال خواست ساکت باشد و حرفی نزند. بالا گرفتن تنش‌ها کنار زمین سبب شد تا داور بحرینی به کنار زمین بیاید و با راهنمایی داور چهارم به سرپرست الدحیل و صالح مصطفوی کارت زرد بدهد تا این غائله ختم به خیر شود.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها