کد خبر : 61526

رضا حسن‌زاده مدافع سابق استقلال عکسی عجیبی از خودش و پیروانی منتشر کرده که بیشتر از آنکه کری باشد یادآور یکی از بهترین خاطرات کاپیتان سابق پرسپولیس است.

به گزارش خبرورزشی -  ماجرای آزار یک کودک هوادار استقلال طی یکی دو روز اخیر جنجال زیادی در فضای مجازی ایجاد کرد و به محل بحث و جدل هواداران دو تیم استقلال و پرسپولیس تبدیل شد.

یکی از حاشیه‌سازترین واکنش‌ها اما استوری افشین پیروانی بود که این کلیپ را ساختگی عنوان کرده بود تا به مکتب این باشگاه خدشه وارد شود.

اگر چه پیروانی  چند ساعت بعد به نوعی گفته‌های خود را اصلاح کرد اما رضا حسن‌زاده پیشکسوت استقلال با انتشار یک استوری عجیب پاسخ افشین پیروانی پیروانی را داد.

عکس | سوتی عجیب پیشکسوت استقلال در پاسخ به پیروانی/ کری خوانی با بهترین خاطره کاپیتان سابق پرسپولیس!

حسن زاده با انتشار عکسی که در آن لگدش روی صورت افشین پیروانی نشسته نوشت: «باز مجبورم کرد این عکس رو بگذارم» اما نکته جالب توجه اینجاست که این عکس صحنه گلزنی افشین پیروانی به استقلال در فینال جام حذفی سال ۷۸ است. گلی که پیروانی در دقیقه ۸۵ به آبی‌ها زد تا تیم پروین در آن فصل دبل کرده باشد. در این صحنه افشین پیروانی سانتر پایان رافت را با ضربه سر از روی پای حسن‌زاده تبدیل به گل کرده است.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها