کد خبر : 61524

احتمال برخورد پرسپولیس و استقلال در مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا با توجه وضعیت فعلی گروه‌های لیگ قهرمانان آسیا بسیار زیاد است.

به گزارش خبرورزشی -  پرسپولیس که با ١٢ امتیاز صدرنشین گروه E لیگ قهرمانان آسیا است و صعودش به دور بعد قطعی شده خودش را برای بازی با الوحده آماده می‌کند تا صدرنشینی خودش را قطعی کند. 

گزارش اختصاصی خبرورزشی از اردوی سرخ پوشان در هند را در ادامه می‌خوانید: 

دربی آسیایی سوژه اردوی پرسپولیس 

اگر جدول بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا و نتایج رقم خورده در گروه‌ها به همین ترتیب بماند باید منتظر یک دربی جذاب آسیایی در مرحله یک هشتم پایانی باشیم. همین موضوع به سوژه اردوی پرسپولیس تبدیل شده است و بازیکنان در مورد تقابل با استقلال در مرحله بعد با یکدیگر حرف می‌زدند. نکته جالب اینکه بازیکنان پرسپولیس می‌گفتند برای ما فرقی ندارد در مرحله بعد به کدام تیم برخورد کنیم. 

اولین تمرین فرجی در هند 

با منفی شدن تست فرجی و خارج شدن این بازیکن از قرنطینه، فرشاد اولین تمرین خود را با پرسپولیس در هند انجام داد. با توجه به دور بودن فرجی از تمرینات بعید است کادر فنی پرسپولیس در بازی مقابل الوحده از این بازیکن در ترکیب اصلی استفاده کند ولی این احتمال وجود دارد دقایقی اندک به فرجی فرصت بازی برسد. 

پرسپولیسی‌ها همچنان منتظر پاداش 

از اول مسابقات بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس بعد از هر برد پاداش می‌گرفتند. هرچند مبلغ این پاداش‌ها کم بود ولی به موقع پرداخت می‌شد. در آستانه بازی پنجم سرخ پوشان مقابل الوحده پرسپولیسی‌ها هنوز پاداش چهارمین برد خود رادریافت نکرده اند و منتظرند این پاداش توسط مدیران ارائه شود. گفتنی است باشگاه پرسپولیس این روزها به شدت با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می‌کند و مدیران این باشگاه کار بسیار سختی تا پایان فصل خواهند داشت. 

ساعت بازگشت پرسپولیس چک شد 

در نشست هماهنگی پیش از بازی‌های روز پنجم از گروه E  لیگ قهرمانان آسیا که امروز یک‌شنبه به صورت وبینار برگزارشد، ساعت پرواز بازگشت سه تیم مهمان در گوا چک شد. این اقدام با توجه به هماهنگی‌های مورد نیاز برای پرواز تیم‌ها و عدم تداخل با پروازهای خروجی و ورودی دیگر توسط فدراسیون فوتبال هند صورت گرفت.

کاروان تیم فوتبال پرسپولیس ساعاتی پس از آخرین بازی خود برابر الریان قطر، جزیره گوا را با پرواز چارتر به مقصد تهران ترک می‌کند. این دیدار، پنج‌شنبه شب در ورزشگاه جواهرلعل نهرو انجام خواهد شد.

پرسپولیس با پیراهن اصلی مقابل الوحده 

رنگ پیراهن دو تیم پرسپولیس ایران و الوحده امارات در جلسه هماهنگی مدیران که امروز به صورت آنلاین انجام گرفت مشخص شد. بر اساس تصمیم مسئولان برگزاری بازی، پرسپولیس با پیراهن اصلی و قرمز رنگ به میدان می‌رود و دروازه‌بان تیم هم یکدست سبز می‌پوشد. الوحده در این بازی سفیدپوش خواهد بود و دروازه‌بان این تیم، پیراهن خاکستری به تن می‌کند.

نامه نمکی پرسپولیسی‌ها را نگران کرد 

کاروان تیم فوتبال پرسپولیس که تنها برای برگزاری تمرینات و بازی‌های خود از هتل محل اقامتش خارج می‌شود هر سه روز یک بار مورد آزمایش قرار می‌گیرد که تا کنون پاسخ آنها منفی بوده است. با این حال انتشار نامه نمکی وزیر بهداشت به معاون خود در خصوص قرنطینه اردوگاهی اعضای پرسپولیس در بدو ورود به تهران باعث نگرانی خانواده بازیکنان و کادر فنی این تیم شده است.

در همین خصوص یکی از مدیران پرسپولیس به خبرورزشی گفت تا این لحظه هیچ نامه رسمی مبنی بر قرنطینه کاروان پرسپولیس به دست ما نرسیده است. حال باید دید چه اتفاقی برای سرخ پوشان بعد از بازگشت به ایران رخ خواهد داد.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها