کد خبر : 61471

فرمانده انتظامی داورزن گفت:فردی که کودک هوادار استقلال را در یکی از بخش‌های سبزوار مورد اذیت و آزار قرار داده بود بازداشت شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، سرهنگ اکبر محمدآبادی فرمانده انتظامی داورزن گفت: فردی که اقدام به آزار کودک هوادار تیم استقلال در داورزن کرده بود، هم اکنون توسط پلیس فتا سبزوار دستگیر و در اسرع وقت، این متهم به مرجع قضایی شهرستان داورزن تحویل داده می‌شود.

شب گذشته نیز رئیس دادگستری داورزن اعلام کرده بود که دستورات قضایی لازم به نیروی انتظامی و پلیس فتا برای شناسایی افراد داده شده است و به‌زودی با عاملان این اقدام، برخورد قضایی می‌شود.

باشگاه استقلال نیز روز گذشته در واکنش به انتشار این کلیپ، ضمن اظهار تاسف از این موضوع، خواستار شناسایی و برخورد قانونی مراجع ذی‌ربط با فرد کودک آزار شد و از تقدیر ویژه از این هوادار باوفا  در اولین فرصت پس از رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا  خبر داد.

گفتنی است: عصر جمعه تصاویری در کانال های شبکه‌های مجازی منتشر شد که در آن فردی با آزار یک کودک او را مجبور به دادن شعار علیه تیم محبوبش می‌کرد. پس از انتشار این تصاویر طیف وسیعی از کاربران در فضای مجازی خواستار برخورد قانونی با مسببان آزار و اذیت کودک شدند.

انتشار سند تصویری همزمان با دستگیری متهم

سرهنگ جهانشیری رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی خراسان رضوی در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، نیز در این خصوص گفت: فیلمی که از دیشب در فضای مجازی منتشر شده، از قبل ضبط شده بوده ولی همزمان با دستگیری این مجرم منتشر شده است.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها