کد خبر : 61359

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است که سرخپوشان برای قهرمانی در آسیا باید دو ایراد اساسی در دفاع و حمله را برطرف کنند.

به گزارش تسنیم، محمود کلهر در خصوص پیروزی 2 بر یک پرسپولیس مقابل گوای هند اظهار داشت: پرسپولیس ابتدای بازی یک مقدار حریفش را دست کم گرفت و به نماینده هند این اجازه را داد که از روی یک ضربه ایستگاهی به گل برسند، ولی بعد از دریافت گل، تا انتهای بازی، توپ و میدان در اختیار سرخپوشان بود. شاگردان گل‌محمدی مقابل گوا متوجه شدند که اگر بخواهند چنین تیم‌هایی را دست کم بگیریم، گل خواهیم خورد.

وی تصریح کرد: در نیمه دوم هم پرسپولیس تیم برتر میدان بود،  موقعیت‌های گل زیادی خلق شد ولی با بی‌دقتی ضربات آخر از دست می‌رفتند، این ضعف هم باید برطرف شود. به عقیده من پرسپولیس برای قهرمانی در آسیا 2 ایراد اساسی دارد؛ راحت گل خوردن و هدر دادن موقعیت‌های زیاد سد راه قهرمانی می‌شود. تیمی که مدعی قهرمانی است باید با کمترین اشتباه بازی کند، چون تیم‌های گردن‌کلفت آسیا به راحتی از نقطه ضعف سرخپوشان استفاده خواهند کرد.  در 3 بازی برگشت بهترین فرصت است که نقاط ضعف در دفاع و حمله را برطرف کنیم.

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در پایان گفت: سرخپوشان با شناخت خوبی که از گوا پیدا کردند باید در بازی بعدی از نقطه ضعف این تیم استفاده کند. خط دفاع این تیم ضعف‌های زیادی داشت و می‌توانیم با فشار از جناحین به دروازه گوا نزدیک شویم و به گل برسیم. بازی بعدی با گوا هم سخت است و هم آسان. اگر روز جمعه با تمرکز بازی کنیم ساده‌ترین بازی پرسپولیس خواهد بود و اگر دوباره حریف را دست کم بگیریم از فینال آسیا هم سخت‌تر خواهد شد.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها