کد خبر : 61320

در شرایطی که روز گذشته در گزارشی به حضور عزیزی خادم به عنوان عضو موظف یک شرکت پتروشیمی اشاره کرد، سایت این شرکت در اقدامی عجیب مقابل نام رئیس فدراسیون فوتبال از کلمه غیر موظف استفاده کرد.

به گزارش فارس، روز گذشته در گزارشی اشاره کردیم شهاب عزیزی خادم با گذشت 50 روز از حضورش در فدراسیون فوتبال به عنوان رئیس هیات مدیره شرکت پتروشیمی امیرکبیر مشغول فعالیت است و او در سایت این شرکت به عنوان عضو موظف فعالیت می‌کند.

با گذشت یک روز از انتشار این گزارش سایت شرکت مربوطه در اقدامی عجیب با تغییر وضعیت سمت عزیزی خادم مقابل نام وی کلمه « غیر موظف» را جایگزین کرد تا به نوعی اعلام کند حضور وی در این شرکت تاثیری در حضورش در فدراسیون فوتبال ندارد اما واقعیت چیز دیگری است.

عزیزی خادم که در همان ابتدای ورودش به فدراسیون اعلام کرد تمام وقت در خدمت فوتبال کشور است و قصد دارد ویرانه‌ای را که تحویل گرفته از نو بسازد حالا به جای پاسخگویی در خصوص اینکه چرا هنوز از سمت خود در شرکت پتروشیمی امیرکبیر استعفا نکرده، خواستار تغییر وضعیت خود در سایت شرکت مربوطه شده است. جالب این است که در هیات مدیره 5 نفره این شرکت وضعیت اعضا به 3 نفر غیر موظف تغییر پیدا کرده که خود این موضوع جای نقد و بررسی دارد.

اینکه چرا عزیزی خادم از سمت خود در شرکت مربوطه استعفا نمی‌کند و به جای این کار وضعیت خود در سایت شرکت امیر کبیر را تغییر داده سوالی است که رئیس فدراسیون فوتبال، اعضای مجمع فدراسیون و هیات رئیسه که ناظر بر عملکرد وی هستند باید پاسخ آن را بدهند.

در زیر تصاویر تغییر وضعیت رئیس هیات مدیره شرکت پتروشیمی امیر کبیر و رئیس فدراسیون فوتبال راکه روز گذشته مقابل نام وی از کلمه  موظف استفاده شد و امروز این کلمه تبدیل به حضور غیر موظف تغییر پیدا کرد را ببینید:

پاک کردن صورت مساله به جای استعفا/ اقدام عجیب شرکت پتروشیمی برای دو شغله بودن رئیس فدراسیون فوتبال +عکس

پاک کردن صورت مساله به جای استعفا/ اقدام عجیب شرکت پتروشیمی برای دو شغله بودن رئیس فدراسیون فوتبال +عکس

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها