کد خبر : 61244

کاپیتان ۳۹ ساله پرسپولیس همچنان یکی از بهترین بازیکنان آسیا به‌شمار می‌رود که تاثیر او روی موفقیت‌های سرخپوشان قابل انکار نیست. در همین مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا جلال حسینی گل سه امتیازی تیمش را برابر الوحده به ثمر رساند و حتی نزدیک بود برابر الریان قطر گل دیگری هم بزند.

به گزارش دنیای اقتصاد، در مسائل دفاعی هم وضعیت جلال نیازی به شرح و توضیح اضافه ندارد. در این شرایط شاید خیلی‌ها کنجکاو باشند رقم دستمزد کاپیتان پرسپولیس را بدانند که این هم ظاهرا داستان جالبی دارد.

در شرایطی که معمولی‌ترین بازیکنان لیگ برتر زیر سه، چهار میلیارد تومان قرارداد نمی‌بندند، دیروز یک خبرگزاری مدعی شد رقم پایه قرارداد جلال حسینی برای لیگ بیستم حدود یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان است.

«ایسنا» در این مورد نوشته: بر اساس اطلاعاتی که منابع مطلع در باشگاه پرسپولیس در اختیار ما قرار دادند، سید جلال حسینی برای لیگ هجدهم بر سر دستمزد یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومانی به‌عنوان پایه به توافق رسیده بود و در ادامه هم برای لیگ نوزدهم رقم پایه قرارداد او به یک میلیارد و ۵۶۰ میلیون تومان رسید. حالا برای لیگ بیستم پایه قرارداد جلال حسینی به یک میلیارد و ۸۷۲ میلیون تومان رسیده است. این درحالی است که عملا قرارداد بازیکنان جدید این تیم و برخی دیگر بسیار بیشتر از مبلغ قرارداد حسینی است.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها