کد خبر : 61243

شاید زمانی که شجاع خلیل‌زاده درحال ترک پرسپولیس و تنها گذاشتن این تیم در آستانه فینال لیگ قهرمانان آسیا بود، حتی تصورش را هم نمی‌کرد دست تقدیر به همین زودی ترتیب رویارویی او با تیم سابقش را بدهد.

به گزارش دنیای اقتصاد، با این حال چنین اتفاقی رخ داد و الریان قطر با حضور شجاع در گروه پنجم لیگ قهرمانان آسیا به پست پرسپولیس خورد. دیدار رفت دو تیم شنبه‌ شب در گوا برگزار شد و البته شبی سخت برای خلیل‌زاده رقم زد.

الریان نیمه اول را یک‌بر‌صفر برد، اما همبازیان شجاع در وقت دوم ظرف ۱۰ دقیقه سه گل دریافت کردند تا به شکلی باورنکردنی برد را با باخت عوض کنند. چنان که گفتیم مدافع ایرانی الریان شب بسیار دشواری در مقابل تیم سابقش داشت.

قبل از بازی در این مورد کلی حرف زده شده بود و هر حرکت او می‌توانست یک تعبیر ناجور داشته باشد. خلیل‌زاده پیش از شروع مسابقه در عکس تیمی پرسپولیسی‌ها حاضر شد و نیز با حضور در مقابل نیمکت سرخ‌ها، از مربیان قبلی‌اش رخصت گرفت. در طول بازی هم او درگیری‌های فوتبالی با بازیکنان پرسپولیس داشت.

با این حال حجم قضاوت‌های مختلف در پایان مسابقه باعث شد او روی صفحه شخصی اینستاگرامش پستی گلایه‌آمیز با این مضمون منتشر کند: «نسبت به حرف‌هایی که می‌شنوی بی‌دقت باش، چون ممکن است از دهان کسانی بیرون آمده باشد که قبل از حرف زدن فکر نمی‌کنند.» شجاع دنبال بازگشت به پرسپولیس است و در طول ماه‌هایی که از حضورش در الریان گذشته، هزار توجیه و تفسیر در مورد چرایی ترک این تیم به زبان آورده است.

با این حال شاید اگر خودش پیش از عقد قرارداد با باشگاه قطری بیشتر به چند و چون کارش فکر می‌کرد، امروز کارش به پست گذاشتن علیه منتقدان نمی‌کشید. حتی خود رفتن هم نه؛ بلکه زمان و نوع جدایی خلیل‌زاده و فرافکنی‌های این بازیکن تاثیر زیادی در پدید آمدن این جو داشت. به هر تقدیر او و پرسپولیسی‌ها قرار ملاقات دیگری هم دارند که روز نهم اردیبهشت خواهد بود. سرخپوشان آن زمان در آخرین دیدار مرحله گروهی بازی برگشت خود را برابر الریان برگزار می‌کنند و چه بسا شیشه عمر این تیم برای صعود کردن یا نکردن، در اختیار پرسپولیس قرار بگیرد.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها