کد خبر : 61229

مربی پرسپولیس بعد از برد این تیم در صفحه خود عکسی منتشر کرد که با واکنش متفاوت هواداران این تیم روبه‌رو شد.

به گزارش خبرورزشی - بازی دیشب پرسپولیس و الریان یک اتفاق حاشیه‌ای ویژه داشت. پیش از شروع مسابقه و در شرایطی که دو تیم در حال گرفتن عکس یادگاری بودند شجاع خلیل‌زاده مدافع سابق سرخ‌ها خودش را به بازیکنان پرسپولیس رساند تا در این عکس سهیم باشد. اتفاقی که با واکنش های متفاوت هواداران پرسپولیس روبه‌رو شد.

برخی از آنها که همچنان معتقد بودند شجاع برای سرخ‌ها زحمت زیادی کشیده است و نسبت به این اقدام شجاع واکنش مثبت نشان دادند و البته برخی که از نحوه جدایی او و رفتارش به شدت عصبی بودند هرگز نسبت به این اتفاق روی خوش نشان ندادند.

کار به جایی کشد که در فضای مجازی و اینستاگرام هواداران پرسپولیس از اقدام کریم باقری هم تشکر کردند. مربی سرخ‌ها بعد از بازی در بازتاب برد پرگل سرخ‌ها برابر الریان از عکسی استفاده کرده که در آن شجاع خلیل‌زاده نبود. بسیاری از هواداران پرسپولیس این اقدام کریم باقری را همسو با ناراحتی هواداران دانسته‌اند. این در حالی است که مشخص نیست مربی سرخ‌ها واقعا چنین نیتی داشته یا نه.

کریم باقری بعد از بازگشت پرسپولیس از لیگ قهرمانان خبر از تمدید قرارداد شجاع با پرسپولیس داده بود. او اعلام کرده بود قرار است همراه شجاع به باشگاه بروند تا مدافع پرسپولیس قرارداد خود را تمدید کند. اتفاقی که هرگز نیفتاد.

عکس | خوشحالی عجیب هواداران از اقدام کریم باقری | عکس کنایه آمیز علیه شجاع!

 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها