کد خبر : 61187

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با ابراز رضایت از عملکرد شاگردانش گفت که آنها با وجود خوردن گل اول، اعتمادبه‌نفس‌شان را از دست نداده‌اند.

به گزارش تسنیم، یحیی گل‌محمدی پس از پیروزی 3 بر یک پرسپولیس مقابل الریان قطر اظهار داشت: تبریک می‌گویم به بازیکنانم. گل زودهنگام کار را برای ما در نیمه اول سخت کرد، اما در ادامه سعی کردیم جبران کنیم. ما بازی را خیلی خوب شروع کردیم و می‌توانستیم در ابتدای نیمه اول دو گل بزنیم.

وی با یادآوری اینکه بازی بعد از گل الریان متعادل دنبال شده است، افزود: بیشتر اتفاقات بازی در نیمه دوم رقم خورد. ما خوب شروع کردیم و توانستیم دو گل بزنیم. با ذهنیت برد وارد زمین شدیم و اعتمادبه‌نفس خوبی داشتیم. اعتمادبه‌نفس‌مان را بعد از گلی که خوردیم از دست ندادیم و توانستیم از لحاظ ذهنی خودمان را آماده کنیم.

گل‌محمدی با اشاره به اتفاقات مسابقه گفت: در ادامه توانستیم گل سوم را بزنیم و فکر می‌کنم حاصل کار تیمی بود که همه بچه‌ها انجام دادند. از همه بچه‌ها تشکر می‌کنم که تسلیم نشدند و تا آخرین لحظه و حتی برای گل چهارم مبارزه کردند. آنها با ذهنیت برنده وارد زمین شدند و زحمت زیادی کشیدند تا این سه امتیازی را به دست بیاوریم. این برد را به هواداران تقدیم می‌کنم و امیدوارم این روند را ادامه دهیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به طرح این موضوع که مربی الریان گفته است پرسپولیس نه تنها مدعی صعود از گروه بلکه مدعی قهرمانی لیگ قهرمانان است، گفت: ما تیم خوبی هستیم، با ذهنیت خوب. جنگجو هستیم و تا آخرین لظه تسلیم نمی‌شویم. به خاطر هواداران انگیزه زیادی داریم و بخش عمده انگیزه ما این است که دوست داریم هواداران‌مان همیشه خوشحال باشند. ما سال گذشته هم عملکرد خوبی داشتیم.

وی ادامه داد: در کل در چند سال گذشته پرسپولیس عملکرد خوبی در لیگ قهرمانان داشته است. امسال هم خدا را شکر خوب شروع کردیم، ولی خیلی از تیم‌هایی که در گروه‌های مختلف حضور دارند، هزینه‌های زیادی کردند و به دنبال قهرمانی این مسابقات هستند. ما هم به هر حال با آنها شانه به شانه حرکت می‌کنیم. ما هم می‌توانیم یکی از مدعیان قهرمانی باشیم، ولی باید شرایط و امکانات مهیا و مشکلات برطرف شوند.

ارسال نظر

دیگر رسانه ها