کد خبر : 61097

پیشکسوت استقلال گفت: دیدارهای لیگ قهرمانان آسیا همواره دارای حساسیت‌های خاص خودش بوده ولی این موضوع غیرقابل انکار است که همیشه رقبا از نام استقلال هراس دارند.

به گزارش خبر ورزشی، در جمع بازیکنانی که در تاریخ باشگاه استقلال موفق شده اند دروازه تیم های عربستانی را باز کنند دو نفر بیش از سایر بازیکنان موفق به گلزنی روبروی تیم های عربستانی شده اند. فرهاد مجیدی و آرش برهانی هر یک با به ثمر رساندن ۴ گل در این زمینه از سایر بازیکنانی که سابقه پوشیدن پیراهن تیم استقلال را داشتند پیش هستند.

آرش برهانی درباره دیدار تیم های استقلال و الاهلی و شرایط این دیدار در ابتدای راه تیم استقلال حرف زد. آقای گل اسبق استقلال توصیه ای هم برای مهاجمان این تیم داشت. متن این پرسش و پاسخ در ادامه می آید:

استقلال دوباره به آیا رسید. شرایط را چطور ارزیابی می کنید؟

قطعا تیم استقلال به خوبی برای ورود به این رقابتها آماده است. شکر خدا خبری درباره مصدومیت بازیکنان به گوش نمی رسد و بچه هایی که به کرونا مبتلا شده بودند همگی در وضعیت خوب هستند. این اتفاقات و پیش زمینه خوب را به فال نیک می گیریم و حضوری موفق را برای استقلال پیش بینی می کنیم.

فکر می کنید استقلال در گروه سختی است؟

در آسیا گروه آسان و سخت نداریم و همه تیم ها با قدرت می آیند. ضمن اینکه این تیم ها در کشور خودشان بهترین ها بودند ولی این را نباید فراموش کرد که همه حریفان آسیایی از اسم استقلال می ترسند و برای بازی روبرویش حساب ویژه ای باز می کنند.

 پس این کار استقلال را سخت می کند؟

استقلال هیچ زمانی بازی آسان ندارد. چه در داخل و چه در خارج همه می خواهند روبروی این تیم بهترین نمایش خودشان را ارائه بدهند.

 درباره آقای گلی خودت در رویارویی با تیم های عربستانی حرفی نمی زنید؟

صحبتی در این باره ندارم. فقط آرزو می کنم بازیکنان استقلال از موقعیت هایی که در این مسابقات نصیب شان می شود بهترین استفاده را ببرند چون قطعا در آسیا حریفان تا جایی که بتوانند سعی می کنند کمترین موقعیت را به استقلال بدهند.

 نتیجه بازی با الاهلی را پیش بینی می کنید؟

امیدوارم استقلال بتواند این تیم را شکست بدهد و فصل جدید لیگ قهرمانان را با برد استارت بزند تا هم دل هواداران را شاد کند و هم روحیه خودش را برای ادامه مسابقات تقویت کرده باشد.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها