کد خبر : 61048

پرسپولیس و الوحده تاکنون در 4 دیدار به مصاف هم رفتند که سهم سرخ‌پوشان دو پیروزی بوده است.

به گزارش ایلنا، درچارچوب هفته نخست لیگ قهرمانان آسیا در گروه E رقابت‌ها پرسپولیس ایران از ساعت 19 در ورزشگاه فاتوردا هند به مصاف الوحده امارات خواهد رفت.

این دو تیم تاکنون در لیگ قهرمانان آسیا 4 بار به مصاف هم رفتند که الوحده در نخستین بازی این تیم در دور رفت فصل 2011  دو تیم در ورزشگاه آزادی به تساوی یک بر یک رسیدند که گل پرسپولیس را حسین بادامکی در دقیقه 66 به ثمر رساند. در بازی برگشت نیز الوحده موفق شد در امارات پرسپولیس را با دو گل شکست دهد. در پایان این فصل در دور گروهی پرسپولیس با 5 امتیاز در رده چهارم قرار گرفت و الوحده نیز با 6 امتیاز در رده سوم قرار گرفت و هر دو تیم از صعود به دور بعدی باز ماندند.

در فصل 2017 مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در دیدار رفت، پرسپولیس ابتدا با گل زود هنگام وحید امیری در امارات از الوحده پیش افتاد. اما در نیمه دوم اسماعیل متر و والدیویا دو گل برای الوحده به ثمر رساندن تا پرسپولیس در آستانه شکست قرار بگیرد. اما مهدی طارمی در دقیقه 81 گل مساوی را وارد درواز حریف اماراتی که و در ادامه درحالی که به نظر می‌رسید این بازی با نتیجه مساوی به پایان برسد در دقیقه 90 مهدی طارمی گل برتری سرخ‌پوشان را وارد دروازه الوحده کرد تا شاگردان برانکو موفق شوند در امارات حریف خود را 3 بر 2 شکست دهند.

در دیدار برگشت که در ورزشگاه آزادی برگزار شد. پرسپولیس در نیمه نخست با گل‌های مهدی طارمی و سروش رفیعی پیش افتاد اما عبدالله سلمان و تاگلیابوئه گل‌های خورده الوحده را جبران کردند تا بازی 2 بر دو شود. اما طارمی بار دیگر مثل بازی رفت خوش درخشید و دو گل دیگر به ثمر رساند تا علاوه بر نخستین هت‌تریک خود با لباس پرسپولیس، سرخ‌پوشان موفق شودند با نتیجه 4 بر 2 الوحده را رفت و برگشت شسکت دهند. همچنین طارمی با 5 گل زده در 4 دیدار پرسپولیس و الوحده برترین گلزن دیدار دو تیم است.

 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها