کد خبر : 60968

یکی از بازیکنانی که قراردادشان در پایان فصل جاری به اتمام می‌رسد درخواست عجیب و غریبی از باشگاه پرسپولیس داشته است.

به گزارش خبرورزشی -  باشگاه پرسپولیس درحالی روز شنبه تهران را به مقصد هند برای شرکت در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا ترک کرد که هنوز برخی بازیکنان این تیم قراردادشان را تمدید نکرده‌اند. از مدت‌ها پیش مسئولان باشگاه پرسپولیس در تکاپوی تمدید قرارداد بازیکنانی بوده‌اند که قراردادشان در پایان فصل جاری به اتمام می‌رسد.  بازیکنانی مانند نوراللهی، کنعانی‌زادگان، امیری، شیری و کامیابی‌نیا جزو همین دسته هستند. باشگاه در تلاش است قرارداد این دسته را تمدید کند تا کادر فنی این تیم در این مورد دغدغه‌ای نداشته باشد. البته بازیکنانی که قراردادشان رو به اتمام است هنوز قرارداد خود را تمدید نکرده‌اند و این می‌تواند چالش بزرگی در تابستان سال‌جاری باشد. 

در همین راستا شنیدیم یکی از بازیکنانی که قراردادشان در پایان فصل جاری به اتمام می‌رسد درخواست عجیب و غریبی از باشگاه پرسپولیس داشته است. این بازیکن کلیدی که مدعی رسیدن پیشنهاد خارجی از کشور قطر برای خودش است، توسط مدیربرنامه‌هایش از باشگاه پرسپولیس خواسته است برای فصل آینده با او قرارداد ۱۵ میلیارد تومانی ببندند!

این شرط برای تمدید قرارداد بسیار سنگین و حتی غیرممکن جلوه می‌کند، خاصه آنکه بدانید قرارداد گران‌ترین بازیکن فصل جاری پرسپولیس ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان است. بنابراین تمدید قرارداد بازیکن مورد اشاره آن هم با رقم ۱۵ میلیارد تومان می‌تواند پرسپولیس را به حاشیه ببرد. برهمین اساس مدیران باشگاه پرسپولیس فعلاً با این درخواست عجیب این بازیکن و مدیر برنامه‌هایش مخالفت کرده‌اند. این بازیکن و مدیر برنامه‌هایش امیدوارند با درخشش در لیگ قهرمانان آسیا بتوانند توجه تیم‌های خارجی به ویژه قطری را جلب کرده و به لیگ ستارگان بروند!

البته پیش‌بینی می‌شود همین بازیکن با شروع نقل و انتقالات تابستانی با فشار کانال‌های هواداری و فضای مجازی بتواند به خواسته خود رسیده و قرارداد سنگینی با پرسپولیس منعقد کند.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها