کد خبر : 60952

تیم فوتبال استقلال درحالی راهی عربستان شد که محمد دانشگر مدافع جنجالی این تیم که در اواخر سال گذشته و در جریان دیدار مقابل پیکان از سری رقابت‌های جام‌حذفی از سوی فرهاد مجیدی در اختیار باشگاه گذاشته شده بود این تیم را همراهی نکرد.

با این حال طبق اخباری که پیش از این نیز در «فرهیختگان» از آن خبر دادیم باشگاه استقلال برای دانشگر ویزای عربستان را گرفته تا درصورتی‌که در میانه راه رقابت‌ها به هر دلیل ممکن به وجود این بازیکن نیاز شود مدافع استقلالی‌ها خود را به اردوی استقلال در جده برساند و این تیم را همراهی کند. گفتنی است دانشگر روزهای اخیر تمرینات منظم خود را به‌صورت انفرادی دنبال کرده و از لحاظ آمادگی جسمانی در شرایط خوبی قرار دارد.

 اما و اگر سفر هیات‌مدیره

درحالی که عنوان شده بود اعضای هیات‌مدیره باشگاه استقلال به صورت دسته‌جمعی قرار است کاروان آبی‌ها را در سفر به عربستان همراهی کرده و در طول برگزاری این رقابت‌ها درکنار آبی‌پوشان حضور داشته باشند اما درنهایت با سفر استقلالی‌ها مشخص شد به جز مددی و میری به‌عنوان مدیرعامل باشگاه و مدیر کارگزاری این باشگاه هیچ فرد دیگری از هیات‌مدیره، استقلال را در سفر به عربستان همراهی نمی‌کند و این درحالی است که زمزمه‌هایی درخصوص سفر چند روزه این اعضا در روزهای آینده به گوش می‌رسد، با این حال برخی اتفاقات مثل نتایج دیدارهای روزهای ابتدایی و برخی مسائل دیگر در سفر اعضا به عربستان نقش داشته و در این خصوص هنوز چیزی قطعی نشده است.

 دلیل تاخیر ۴۵دقیقه‌ای بازی‌ها

درحالی که از سوی عوامل برگزاری رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا و گروه سوم این رقابت‌ها در عربستان پیش از این اعلام شده بود که بازی‌ها در ساعت‌های ۲۱ و ۳۰ و ۱۲ بامداد برگزار خواهد شد اما در ادامه مشخص شد این رقابت‌ها با تاخیر ۴۵دقیقه مواجه شده و حالا استقلال باید اولین دیدار خود را ساعت ۴۵ دقیقه بامداد جمعه ۲۷ فروردین برگزار کند. این درحالی است که طبق اطلاعات خبرنگار «فرهیختگان» این موضوع به خاطر برگزاری نماز عشا در عربستان از سوی مقامات برگزاری در کشور میزبان به کنفدراسیون فوتبال آسیا پیشنهاد شده و با موافقت این کنفدراسیون مقرر شد تا رقابت‌ها با ۴۵دقیقه تاخیر آغاز شود.

ارسال نظر

دیگر رسانه ها