کد خبر : 60936

کارشناسان فوتبال با ابراز امیدواری از موفقیت آبی پوشان در آسیا، گفت: صعود از گروه مرگ برای هر چهار تیم دشوار است و اگر استقلال موفق به انجام این مهم شود، دست به کار بسیار بزرگی زده است.

به گزارش مهر، محسن بیاتی نیا مهاجم سابق استقلال اظهار داشت: بعد از حضور فرهاد مجیدی شرایط استقلال روز به روز بهتر شد و به نظرم می‌رسد که رفته رفته شخصیت تیم بالا رفت.

پیشکسوت فوتبال در خصوص نقش رسانه‌ها در کمک به تیم، مربیان و بازیکنان گفت: قطعاً رسانه‌ها نقش بسیار پررنگی دارند. این رسانه‌ها هستند که باید افکار عمومی را اداره کنند و به بازیکن تفهیم کنند که رسانه به نمایندگی از افکار عمومی آنها و رفتارشان را رصد می‌کند. رسانه از گذشته بسیار مهم بوده، الان خیلی مهم‌تر است در آینده هم بسیار مهم‌تر خواهد شد. تا دنیا باقی است رسانه هم هست و با قدرت تاثیرات خودش را در همه جا از جمله فوتبال خواهد گذاشت.

مهاجم پیشین آبی پوشان در خصوص نقاط ضعف و قوت این تیم در آستانه حضور در لیگ قهرمانان آسیا گفت: با اینکه سرعت انتقال توپ و سرعت فردی بازیکنان ما بالاست، اما سرعت انتقال در تیم پایین است و این یک نقطه ضعف بزرگ محسوب می‌شود که امیدوارم تا شروع مسابقات این ضعف از بین برود.

بیاتی نیا خاطرنشان ساخت: لیگ آسیا کاملاً با لیگ‌های داخلی متفاوت است و تیم‌ها با بازیکنان و مربیان گران قیمت می‌آیند و عموم تیم‌هایی که در این مسابقات هستند شخصیت قهرمانی دارند. لذا صعود از این گروه نه تنها برای استقلال، بلکه برای ۳ تیم دیگر هم بسیار دشوار است و هر تیمی از این گروه به عنوان تیم اول صعود کند، دست به کار بسیار بزرگی زده که من امیدوارم آبی پوشان آن تیمی باشند که سایرین را پشت سر می‌گذارند.

 

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها