کد خبر : 60926

مدیر تیم فوتبال نساجی گفت: اگر اجازه دهند تیم‌ها در زمین فوتبال با هم رقابت عادلانه داشته باشد نه تنها حرف و حدیثی بوجود نمی‌آید بلکه حق به حقدار می‌رسد.

به گزارش میزان ،  فرهاد کوچک‌زاده در مورد آخرین وضعیت تیم نساجی مازندران بعد از بازی با تیم پرسپولیس اظهار داشت: سرمربی ما در بازی با پرسپولیس به ناحق کارت قرمز گرفت و از بازی اخراج شد، ولی در تمرینات کنار تیم است. از این رو با شروع مجدد تمرینات از روز دوشنبه فاز دیگری از آماده سازی تیم برای هفته‌های پیش رو را استارت می‌زنیم.

وی با اشاره به اتفاقات بازی با تیم پرسپولیس تاکید کرد: ثابت شد هر دو گل تیم پرسپولیس آفساید بود و کارشناسان به آن اذعان کردند. ما نیز اعتراض کتبی در این خصوص به فدراسیون فوتبال ارسال کردیم. امیدوارم نتیجه بگیریم و از این پس برای بازی‌های حساس داوران قوی‌تری بگذارند. هر چند نتیجه بازی برنمی گردد؛ ولی دوست نداریم حق سایر تیم‌ها حتی در بازی برابر تیم ما ضایع شود.

مدیر تیم نساجی ادامه داد: ارزش‌های تیم پرسپولیی را زیر سوال نمی‌برم، ولی نتیجه باید در زمین مشخص شود. در گل دوم کنار داور بودم و به او گفتم اشتباه کردی پاس در عرض نبود و رو به جلو بود، ولی جواب داد من دیدم. در حالی که همان لحظه که با من صحبت می‌کرد از خط آفساید ۱۰ متر عقب‌تر بود. جای شکرش باقی است که در فیلم‌ها ثابت شد اشتباه کرده است. یعنی اگر ما این گل‌ها را به تیم پرسپولیس زده بودیم آفساید نمی‌گرفتند؟ اتفاقا خیلی راحت می‌گرفتند و گل را مردود اعلام می‌کردند. نباید بین تیم‌ها تفاوت باشد. اگر حرف و حدیثی هم هست و مردم می‌گویندبرخی تیم‌ها حمایت می‌شوند به دلیل این است که نمی‌گذارند تیم‌ها در شرایط برابر با هم رقابت کنند. اگر اجازه دهند تیم‌ها در شرایط برابر رقابت کنند شک نکنید تیمی که حرفه ای‌تر است و زحمت بیشتری کشیده پیروز خواهد شد. خوب است که تفاوت‌ها در زمین مشخص شود.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها