کد خبر : 60891

سپاهان برای رسیدن به صدر جدول باید از سد نفت مسجدسلیمان بگذرد کاری که اصلا راحت نیست. نفت تیمی است که در بازی رفت با سرمربیگری مجتبی حسینی 3 بر یک سپاهان را شکست داد و بعد از جدایی حسینی تیم نفت با داریوش یزدی سیر نزولی گرفت.

به گزارش فارس، اکنون محمود فکری سرمربی سابق استقلال هدایت نفت را برعهده دارد. نفت مسجدسلیمان 8 هفته است که رنگ برد را ندیده و شرایط سختی دارد. نفت مسجدسلیمان 20 امتیازی در رده دوازدهم جدول ایستاده و اگر روند نتیجه‌گیری‌اش تغییر نکند ممکن است به منطقه خطر و قعر جدول نزدیک‌تر شود.

سپاهان هم با 6 برد متوالی خود را به پرسپولیس رسانده و اصلی‌ترین رقیب این تیم برای صدرنشینی است. سپاهان با مربیگری نویدکیا به دور از حاشیه و زیبا بازی می‌کند. زردپوشان اصفهانی اگر هفتمین برد را به دست بیاورند با 2 امتیاز بیشتر جانشین پرسپولیس در صدر جدول قرار خواهند گرفت. البته نفت مسجدسلیمان با محمود فکری می‌خواهد روند نزولی خود را متوقف کند. فکری در صورت برد یا  گرفتن یک مساوی بدون گل از سپاهان، باعث تداوم صدرنشینی پرسپولیس خواهد شد ولی هر نتیجه‌ای دیگر در این مسابقه باعث می‌شود که سپاهان دوباره به صدر جدول برگردد.

سجادشهباززاده مهاجم سپاهان که با 16 گل در صدر جدول گلزنان لیگ قرار دارد یکی از آماده‌ترین مهاجمان حال حاضر لیگ برتر است. فکری چند روز پیش در مراسم معارفه‌ خود در نفت مسجدسلیمان به طور تلویحی از کم‌کاری برخی از بازیکنان استقلال سخن گفت و اینکه برخی دوست نداشتند او در استقلال بماند.

فکری در هفته پانزدهم لیگ برتر با استقلال 2 بر صفر مقابل سپاهان شکست خورد و حالا او یک تیم بدون ستاره‌های نامدار دارد و باید دید فکری این مرتبه چه نتیجه‌ای مقابل سپاهان خواهد گرفت. هواداران پرسپولیس این مرتبه مشتاقند که محمود فکری مقابل سپاهان برنده شود تا تیم محبوب‌شان در صدر جدول باقی بماند.

 

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها