کد خبر : 60844

سرمربی پرسپولیس گفت‌: فشار بیش از حد به مهاجمان درست نیست، اگر بازیکنان گل نزنند ایراد از من است، حتما من ایراد داشتم که نتوانستم با آن‌ها کار کنم.

به گزارش تسنیم ، یحیی گل‌محمدی در مورد پیروزی تیمش مقابل نساجی و اینکه آیا باشگاه پرسپولیس نیز به دنبال لغو این بازی بود یا خیر؟ اظهار داشت: دلایلی که برای لغو بازی وجود داشت، کافی نبود. ما اطلاع داشتیم که اعضای کادرفنی و بازیکنان نساجی به کرونا مبتلا شدند، برای آن‌ها آرزو سلامتی می‌کنیم ولی از بازیکنان اصلی این تیم فقط قائد رحمتی که مصدوم بود، کرونا داشت و مابقی بازیکنان جوان و اعضای کادرفنی بودند.

وی در واکنش به این پرسش که آیا نگران ابتلا بازیکنان پرسپولیس به کرونا نبود؟ گفت: این نگرانی را در تمام بازی‌ها داریم. در هر مسابقه امکان دارد اعضای کادرفنی یا حتی خودمان مبتلا باشیم و پنهان باشد. تعداد مبتلایان نساجی به حد کافی نبود و ما هم اصراری به انجام بازی نداشتیم. اگر با دستور ستاد بازی لغو می‌شد ما هم بازی نمی‌کردیم. همان اتفاقی که در بازی با ذوب‌آهن سال گذشته افتاد و بازی لغو شد و کاری از دست‌مان بر نمی‌آمد. در هر صورت این نگرانی در تمام بازی‌ها وجود دارد و امیدوارم به جایی برسیم که دیگر این نگرانی‌ها وجود نداشته باشد.

سرمربی پرسپولیس در مورد سفر این تیم به هند نیز توضیح داد: فردا ۹:۳۰ پرواز داریم. همه چیز مشخص است ولی نگرانی که وجود دارد این است که حباب قرنطینه در هتل هند وجود ندارد. فکر می‌کنم در هتلی هستیم که ۲۳۰، ۲۴۰ اتاق دارد و استخر، سونا و غذاخوری مشترک است. در هند کرونا هم وضعیت خوب ندارد و نگرانی ما همین است.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها