کد خبر : 60791

محمود فکری، سرمربی جدید تیم نفت مسجد سلیمان گفت: در استقلال خیلی اذیتم کردند ولی اکنون همه چیز در این تیم گل و بلبل شده است.

به گزارش خبرورزشی - محمود فکری در حاشیه اولین تمرین نفت مسجدسلیمان با سرمربیگری او، در پاسخ به این سوال که سابقه خوب کار کردن در تیم‌هایی که مطرح نیستند را دارد و آیا الان می‌تواند با تیمی که نزدیک به سقوط است نتیجه بگیرد، اظهار داشت: ما تیم خوب هم گرفتیم خوب کار کردیم اما از وقتی که بازی‌ها هم شروع نشده بود در کارمان گذاشتند و خیلی اذیتمان کردند. با این تفاسیر آن تیم را با تمام‌ مشکلاتی که بود جمع و جور کردیم. وقتی عتشق کارتان باشید می‌توانید نتیجه بگیرید. این جا هم تمام تلاشمان را می‌کنیم و هرچقدر انرژی، پتانسیل و دانش فنی داریم می‌گذاریم که نتایج خوبی بگیریم و تیم را از منطقه سقوط خارج کنیم و به نقطه امنی برسانیم.

وی در مورد مشکلات نفت مسجدسلیمان گفت: اکثر تیم‌های ایرانی مشکل دارند. شاید یکی دو تیم باشند که از نظر مدیریت و پشتیبانی، مشکلات کمتری داشته باشند. من هم به عنوان یک‌مربی ایرانی با این فضا آشنا هستم. با توجه به شناختی که از این مشکلات دارم این تیم را انتخاب کردم. امیدوارم کمک کنم تا نگاه‌های فوتبالی‌ها را به این تیم برگردانیم.

فکری در پاسخ به این سوال که مدت حضورش در استقلال چقدر در سفید شدن موهایش تاثیر داشت، گفت: من بیشتر عمرم را در استقلال بودم. شاید عده‌ای نمی‌دانند یا شاید خودشان را به خواب می‌زنند که رفتارهایی دارند. بیشتر عمرم با استقلال گذشته، در این مدت هم کم سفید نشده، فدای سر استقلالی‌ها.

وی درمورد اینکه آیا کماکان اعتقاد دارد برخی دوست نداشتند در استقلال نتیجه بگیرد، عنوان کرد: برخی چه بگوییم توطئه کردند چه بگوییم کودتا، از روز اول این اتفاق افتاده و همه می‌دانند. لازم نیست مدام بگوییم. فضایی بود که آب میخوردیم می‌گفتند چرا آب می‌خورند. ولی الان همه چیز خوب شده، همه استقلالی شدند. کادر استقلالی شده، همه چیز گل و بلبل شده است.

فکری افزود: برای استقلال در بازی‌های آسیایی آرزوی موفقیت می‌کنم. روز اول همه را به مبارزه جوانمردانه دعوت کردم. فوتبال فقط امتیاز گرفتن و قهرمان شدن نیست. ورزشکاریم و باید اصول جوانمردی را رعایت کنیم. باید انسانیت و مردانگی و شرافت را حفظ کنیم. به بازیکنان یاد بدهیم مرد باشند، شرافت داشته باشند و با تمام توانشان تلاش کنند. همه‌ ما باید یاد بگیریم که زندگی بعد از مرگ هم هست. خیلی‌ها بعد از مرگ از خودشان نام نیکو و خیلی‌ها هم نام بد به جا گذاشتند. فقط روزی که علی انصاریان‌ها از این دنیا می‌روند برای ما عبرت نباشد. باید درست زندگی کنیم که روزی که از دنیا رفتیم از ما نام نیک مانده باشد.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها