کد خبر : 60614

تعویض استوک هم باعث نشد تا شیخ دیاباته بتواند دروازه پیکان را باز کند.

به گزارش ورزش سه، تیم استقلال روز شنبه در هفته نوزدهم لیگ برتر مقابل پیکان با تساوی بدون گل متوقف شد. مسابقه ای که شیخ دیاباته فرصت حضور ثابت در ترکیب تیمش را پیدا کرد اما پایش به گلزنی باز نشد. 

دیاباته که سال گذشته عنوان اقای گلی لیگ برتر ایران را به خود اختصاص داد، در فصل جاری آمار خوبی از نظر گلزنی نداشته و تا اینجای رقابت ها فقط دو گل به ثمررسانده است.

دو گل او نیز در مصاف با تراکتور زده شد. در جریان بازی برابر پیکان این مهاجم مالیایی امید زیادی برای گلزنی داشت اما عملکرد خوب مدافعان و آرایش دفاعی مطلوب این تیم چنین اجازه ای را به دیاباته نداد.

دیاباته در جریان بازی یک اتفاق جالب را هم تجربه کرد. او در اواخر نیمه اول از نیمکت نشینان تیمش خواست تا برایش استوک دیگری را بیاورند. از این رو تدارکات استقلال استوک دیگر دیاباته را به کنار زمین بردو این بازیکن کفش هایش را تعویض کرد. تعویض استوک هم اما برای دیاباته کارساز نشد و این بازیکن نتوانست کاری برای باز شدن دروازه پیکان انجام بدهد.

K7MyX3lpjnmT

دیاباته البته یک موقعیت خوب را در نیمه دوم به دست آورد اما عملکرد خوب علیرضا رضایی دروازه بان پیکان مانع از آن شد تا دیاباته بتواند سومین گل فصل را به ثمر برساند.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها