کد خبر : 60564

فرهاد مجیدی از دوره قبلی حضورش روی نیمکت استقلال به برخی بی‌انضباطی‌های محمد دانشگر حساس شده بود. او حتی یکی، دو بار از سوی کادر فنی در اختیار باشگاه قرار گرفت و این رویه به‌صورت کج‌دار و مریز در دوران محمود فکری هم تکرار شد. با بازگشت مجیدی روی نیمکت آبی‌ها، کاملا روشن بود که چوب‌خط دانشگر پر شده و او با اولین اشتباه در خطر حذف قطعی قرار خواهد گرفت.

به گزارش دنیای اقتصاد، با این حال مدافع پرحاشیه جانب احتیاط را رعایت نکرد و نتیجه‌اش شد درگیری با فرشید اسماعیلی در دل بازی حذفی با پیکان. پس از آن مسابقه هم فرهاد مجیدی آب پاکی را روی دست دانشگر ریخت و او را در اختیار باشگاه گذاشت.

در طول این مدت خیلی‌ها برای تغییر عقیده مجیدی وساطت کردند، اما دست‌کم تا لحظه تنظیم این مطلب خبری از نرمش سرمربی استقلال نیست. در فصل نقل‌وانتقالات حتی اتفاقات بدتری هم رخ داد؛ آنجا که شایعه تماس دانشگر با یحیی گل‌محمدی و ابراز تمایل این بازیکن برای پیوستن به پرسپولیس مطرح شد.

اگر مجیدی این قصه را باور کرده باشد، بسیار بعید است دانشگر فرصت دیگری برای حضور در استقلال داشته باشد. دیروز حتی اخبار ناامیدکننده‌ای در مورد حضور دانشگر در لیست آسیایی استقلال منتشر شد. نام او در لیست ارسالی استقلال برای حضور در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا گنجانده نشده است.

باشگاه البته تا ۱۹ فروردین برای انجام آخرین اصلاحات روی این لیست فرصت دارد، اما نکته اینجاست که گفته می‌شود اصلا برای سفر دانشگر به عربستان درخواست ویزا نشده است. همه اینها در شرایطی است که باشگاه استقلال در پنجره زمستانی از این بازیکن خواست با اعلام نام تیم جدیدش رضایت‌نامه بگیرد و برود، اما او نپذیرفت.

گفته می‌شود دلیل خودداری دانشگر، قرارداد بالایی است که او برای امسال و سال بعد با استقلال بسته. برخی منابع خبری رقم دستمزد این بازیکن برای این دو فصل را حدود ۱۳ میلیارد تومان عنوان کرده‌اند که رقم عجیبی است. با توجه به تمام این مسائل درحال‌حاضر استقلال بازیکنی دارد که در مهم‌ترین مسابقات فصل به تیم کمک نخواهد کرد، اما دستمزد بسیار قابل توجهش را می‌گیرد و استراحت می‌کند!

ارسال نظر

دیگر رسانه ها