کد خبر : 60427

بازیکن تیم ملی ایران گفت: خیلی خوشحالم سال جدید را با برد شروع کردیم، خواهشی دارم که از این تیم حمایت کنید.

به گزارش خبرورزشی - احسان حاج صفی که رای او در انتخابات فدراسیون فوتبال جنجالی‌ترین اتفاق این انتخابات بود پس از انتقادات فراوان فوتبالی‌ها به دلیل رای ندادن به تنها کاندیدای فوتبالی انتخابات یعنی علی کریمی سکوت را بر هرگونه اظهارنظر ترجیح داده بود روز گذشته پس از دیدار تیم ملی فوتبال کشورمان و سوریه صحبت‌هایی را مطرح کرد و این بار از جلسه با عزیزی خادم رئیس جدید فدراسیون فوتبال خبر داد.

کاپیتان تیم ملی کشورمان در نشست خبری پس از دیدار تیم ملی مقابل سوریه اظهار داشت: خیلی خوشحالم سال جدید را با برد شروع کردیم. خواهشی دارم که  از این تیم حمایت کنید. امیدوارم از این گروه صعود کنیم. شک نکنید اگر از این مرحله صعود کنیم صددرصد به جام جهانی می‌رویم. از شما خواهش می‌کنم این تیم را حمایت کنید. بازیکنان خیلی خوبی داریم.

وی افزود: جای چند بازیکن خالی است که بعدا اضافه می‌شوند و تیم تکمیل می‌شود. نقاط ضعف را برطرف می‌کنیم و برای صعود به جام جهانی حاضر می‌شویم. با عزیزی خادم جلسه‌ای داشتیم و قول داد بستر را فراهم و از تیم حمایت کند. از شما انتظار دارم از تیم ملی حمایت کنید.

او هم‌چنین درباره این‌که علاقه دارد در سمت چپ بازی کند یا میانه میدان گفت: برای من فرقی ندارد و هرجا مربی تیم بخواهد بازی می‌کنم. اگر او بخواهد درون دروازه هم می‌ایستم.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها