کد خبر : 60421

باشگاه پرسپولیس از البسه جدید این تیم برای حضور در مسابقات لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا رونمایی کرد.

به گزارش ورزش سه، باشگاه پرسپولیس آنطور که وعده داده بود، پیش از اولین بازی رسمی در سال جدید خورشیدی، از لباس‌های جدید خود رونمایی کرد؛ البسه ای با طرح خاص و متفاوت که مورد اقبال عمومی هواداران نیز قرار گرفته است.

در کیت های جدید استفاده از نقش و نگار «تخت جمشید» به وضوح مشخص است. موضوعی که از سوی طرفداران پرسپولیس در سال های اخیر به شدت دنبال می‌شد و حالا آل اشپورت اِلمان‌هایی از آن را به کار گرفته است.

نکته جالب در کیت دوم و سوم پرسپولیس، حذف لباس سفید رنگ است که در تمام این سال ها مورد توجه طراحان و تولیدی های تامین کننده البسه این باشگاه بود اما حالا برند آلمانی آل‌اشپورت با نظر هواداران، آن را کنار گذاشته و از کیت های مشکی و طوسی بهره برده.

* پیراهن تمرینی؛ کاخ تچر فارس

پرسپولیسی ها در سال جدید، کیت های تمرینی تازه هم خواهند داشت. کیت هایی با رنگ سبز فسفری، نارنجی و صورتی که از این پس در تمرینات تیم سرخپوش پایتخت مورد استفاده قرار می‌گیرد.

* پولوشرت و سوییشرت؛ طرح گل انار

لباس های قبل از بازی پرسپولیس طرحی هماهنگ با لباس مسابقه دارند. سویشرت ها به رنگ قرمز و مشکی طراحی شده‌اند و لباس هتلی (پولوشرت) نیز به همین شکل است.

* کیت‌های مسابقه؛ قرمز، مشکی، طوسی (با تقدیر از رنگ صورتی!)

کیت اول پرسپولیس قرمز یکدست خواهد بود و نکته جالب، استفاده از لوگوی کوچک پرسپولیس، ال اشپورت و بانک گردشگری است. مدل یقه ۷ و یکپارچگی رنگ قرمز، از این کیت، پیراهنی شیک ساخته که در تن ستاره های این تیم رونمایی شد.

کیت دوم قرمزها مشکی رنگ است و به جای رنگ قرمز، از صورتی استفاده شده. روی جلوی پیراهن نقش «گل انار» که در دیواره های تخت جمشید حضور دارد، دیده می‌شود. روی یقه لباس هم هسته لوگوی پرسپولیس قرار گرفته است.

کیت سوم قرمزها راه راه مشکی و طوسی رنگ است و طرحی ساده دارد. قرار است این کیت در لیگ قهرمانان آسیا رونمایی شود.

* نظر هواداران؛ از تمجید تا نقد
در نظرسنجی ای که یکی از کانال‌های هواداری پرسپولیس انجام داده، ۴۱٪ از مخاطبان این کانال طراحی البسه پرسپولیس را «عالی» خوانده‌اند و ۴۲٪ نیز به گزینه «خوب» رای داده‌اند.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها