کد خبر : 60399

باشگاه پرسپولیس از پیراهن های جدید خود قبل بازی با پدیده رونمایی می کند.

به گزارش فارس، باشگاه پرسپولیس قبل از فینال لیگ قهرمانان آسیا اعلام کرد با توجه به نظر هواداران این تیم مبنی بر خوش یمنی پیراهنی که سرخ پوشان با پوشیدن آن توانستند به فینال لیگ قهرمانان آسیا صعود کرده و چهارمین قهرمانی خود در لیگ برتر را به دست آورند، به همین دلیل رونمایی از پیراهن جدید این تیم قبل از بازی نهایی لیگ قهرمانان منتفی خواهد شد.

در ادامه درگذشت مهرداد میناوند و علی انصاریان سبب شد پرسپولیس تا پایان سال ۱۳۹۹ مشکی پوش شود و بار دیگر رونمایی از پیراهن های جدید تیم به تاخیر افتاد. با این وجود پس از اتمام سال گذشته قرار شد سرخ پوشان سال نو را با پیراهن های جدید شروع کنند.

شاگردان یحیی گل محمدی در بازی تدارکاتی روز گذشته با سایپا از پیراهن قرمز قدیمی خود استفاده کردند اما قرار است پیراهن های اول و دوم پرسپولیس که به رنگ های قرمز و مشکی خواهد بود فردا یا نهایت تا پنجشنبه رونمایی شوند تا این تیم با پیراهنی جدید به مصاف پدیده برود.

البته باشگاه پرسپولیس به احتمال فراوان از رنگ طوسی به عنوان رنگ پیراهن سوم خود استفاده خواهد کرد. به نظر می رسد این پیراهن هم در زمان برگزاری لیگ قهرمانان آسیا رونمایی خواهد شد.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها