کد خبر : 60320

اظهارات حجت نظری عضو هیئت مدیره استقلال با واکنش ابراهیم شکوری یکی از مدیران باشگاه پرسپولیس همراه شد.

به گزارش خبرورزشی - حجت نظری عضو هیئت مدیره استقلال که در شورای شهر تهران نیز حضور دارد روز شنبه در صحبت‌هایی صریح و بی پرده گفت هیچ شکی ندارد که «پرسپولیس به صورت ویژه مورد حمایت» قرار می‌گیرد.

او همچنین در تبیین این نظرش به موضوع اجاره ورزشگاه کاظمی به پرسپولیس و امام رضا به استقلال اشاره کرد و توضیح داد: «ما هیچ چیز اضافه ای هم نمی خواهیم بالاخره همه می پذیرند که باشگاه استقلال تغییر نام یافته باشگاه تاج است و تاج هم همه امکاناتش در شهر تهران مشخص است که کجا هستند، همه آن دارایی ها را به استقلال بدهند و ریالی و سر سوزنی هم به استقلال کمک نکنند.»

حجت نظری در ادامه صحبت هایش به عضو جدید هیئت مدیره پرسپولیس یعنی مجید صدری و وزیر ارتباطات آذری جهرمی نیز اتهامی را وارد کرد و گفت: «به راحتی در یک مرحله ۳۰ میلیارد تومان کمک به پرسپولیس شد از طرف همراه اول و این باشگاه توانست خیلی راحت تر از استقلال پنجره نقل و انتقالات را باز کند. وقتی این کمک توسط یک مجموعه ای که بالاخره وزیرش می آید و علیه استقلال کری می خواند صورت می گیرد، همه این ها به این شائبه ها به نظر من قوت می دهد.»

حالا ابراهیم شکوری در توییت به این قسمت از صحبت های نظری گریزی زده و نوشته است:

«نام بزرگ پرسپولیس، در طول تاریخ تغییر نام هم نیافته است، امکانات پرسپولیس در طول تاریخ چه بوده است؟»

«ما شهروندان تهرانی در ۴ سال گذشته به اندازه کافی از حساب و کتابهای شما در پست سازمانیتان مستفیض شده‌ایم. ای کاش قیمت حرف مهمل را نیز می‌شد با اعداد و ارقام تعیین و مشخص کرد.»

آغاز جنگ جدید پرسپولیس و استقلال/ حمله شکوری به سخنگوی استقلال/ حجت نظری: ما تاج هستیم؛ دارایی‌هایش را می‌خواهیم

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها