کد خبر : 60259

آرمان رمضانی، مهاجم جدید تیم فوتبال استقلال کار دشواری برای موفقیت در تیم خود دارد.

به گزارش خبرورزشی -  بدون تردید عحیب‌ترین و جنجالی‌ترین نقل‌وانتقال نیم فصل فوتبال ایران حضور آرمان رمضانی در تیم فوتبال استقلال تهران بود. مهاجم بلند قامتی که ابتدای فصل با سروصدای زیادی به پرسپولیس پیوسته بود، عملکرد بسیار ضعیفی در ترکیب سرخپوشان داشت و حالا باید در دیگر تیم پرطرفدار پایتخت بازی کند.

آرمان رمضانی در روزهای پایانی نقل و انتقالات پیش فصل از سایپا به پرسپولیس پیوست و از همان ابتدا مشخص بود که با حضور عیسی آل‌کثیر، وحید امیری و مهدی عبدی فرصت زیادی برای بازی کردن پیدا نخواهد کرد. کاپیتان فصل گذشته سایپا، در لیگ قهرمانان آسیا چند بار به عنوان بازیکن تعویضی برای پرسپولیس وارد زمین شد و تنها موفق به ثبت یک پاس گل شد.

پس از محرومیت ۶ ماهه عیسی آل‌کثیر به نظر می‌رسید شرایط برای رمضانی بهتر شود و او بتواند بازی‌های بیشتری برای پرسپولیس انجام دهد، اما این بازیکن تنها یک بار در ترکیب ابتدایی پرسپولیس قرار گرفت و در همان بازی مقابل شهر خودرو دو فرصت عالی گلزنی را هدر داد و تا پایان نیم فصل چند مرتبه به عنوان بازیکن تعویضی به زمین آمد و موفق به گلزنی نشد.

رمضانی با آمار بسیار ضعیفی از پرسپولیس جدا شد و به تیم رقیب پیوست تا به جمع یاغی‌های فوتبال ایران اضافه شود. او که جزو بازیکنان مورد علاقه فرهاد مجیدی است، سال گذشته هم جزو بازیکنان مدنظر این مربی بود، اما جدایی مجیدی و روی کار آمدن فکری این انتقال را منتفی کرد.

مهاجم بلندقامت فوتبال ایران که در پرسپولیس با فشار زیادی مواجه نبود حالا با شرایطی بسیار سخت‌تر باید در تیم استقلال بازی کند و برای قرار گرفتن در ترکیب این تیم رقیبان خوبی مانند شیخ دیاباته و ارسلان مطهری را پیش رو دارد.

باید دید رمضانی که در پازل تاکتیکی یحیی گل محمدی جایی نداشت می‌تواند در استقلال تحت هدایت فرهاد مجیدی به روزهای اوج خود بازگردد یا خیر.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها