کد خبر : 60245

فرهاد مجیدی در یکی از معدود کنفرانس‌های مطبوعاتی خود صراحتاً اسم امین قاسمی‌نژاد را آورد و گفت از باشگاه خواسته‌ام این بازیکن را بخرند.

به گزارش خبرورزشی - انتظار می‌رفت مدیران باشگاه استقلال و به خصوص اعضای متمول هیئت مدیره این باشگاه هرطور شده پول رضایتنامه قاسمی‌نژاد را بدهند و این بازیکن را از پدیده مشهد جذب کنند کاری که پرسپولیس با یحیی گل‌محمدی و بعدها فرشاد فرجی کرد.

آنچه مسلم است مسئولان پدیده اگر پول بیشتر می‌گرفتند، رضایت قاسمی‌نژاد را صادر می‌کردند اما سوال اینجاست که چرا باشگاه استقلال حاضر است قرارداد یک بازیکن معمولی خود را ناگهان چند برابر کند اما برای قاسمی‌نژاد حاضر نشدند یک میلیارد بیشتر برای پول رضایتنامه او بپردازند؟

البته عده ای می‌گویند به خاطر انتقال باشگاه شهرخودرو به پدیده یکسری مشکلات اداری پیش آمد اما همه می‌دانند که در این قبیل موارد پول حلال مشکلات است و اگر استقلال کمی بیشتر سر کیسه را شل می‌کرد مسلماً قاسمی‌نژاد می‌توانست در لیگ قهرمانان آسیا برای استقلال بازی کند و جانی تازه به خط میانی این تیم بدهد.

 استقلال بعد از رفتن علی کریمی به لیگ قطر واقعاً به بازیکنی چون قاسمی‌نژاد نیاز داشت. در آن سو پرسپولیس مهدی ترابی را برگرداند تا خط هافبکش حسابی تقویت شود اما حالا مجیدی می‌تواند بگوید من فقط یک بازیکن را می‌خواستم و همان یک بازیکن را هم جذب نکردند. هرچند که آرمان رمضانی هم به لیست استقلال اضافه شد اما بعید است با وجود امثال دیاباته، قایدی و مطهری خیلی به رمضانی بازی برسد و اساسا جذب قاسمی‌نژاد ربطی به آرمان رمضانی نداشت.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها