کد خبر : 60226

پزشک تیم فوتبال پیکان گفت: تست کرونای اعضای این تیم منفی شده و آماده مسابقه با استقلال در روز ۱۴ فروردین هستیم.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، ابتلای ۹ عضو تیم فوتبال استقلال تهران به ویروس کرونا موج خبری بزرگی را نزد اهالی فوتبال ایجاد کرده است. این اتفاق در شرایطی رخ داده که آبی‌های پایتخت روز ۱۴ فروردین در چارچوب رقابت‌های هفته نوزدهم لیگ برتر میزبان پیکان تهران هستند. ابتلای برخی اعضای استقلال به کرونا، اما در فاصله چند روز تا مسابقه با پیکان شایعاتی را درباره لغو این مسابقه ایجاد کرده است، اما مسئولان پیکان راضی به این امر نیستند.

صبا صابری پزشک تیم فوتبال پیکان تهران درباره وضعیت جسمانی اعضای این تیم گفت: تمرینات تیم پیکان در سال جدید در شرایطی شروع شد که روز گذشته از همه اعضای تیم تست کرونا به عمل آمد و همه تست‌ها خداراشکر منفی شده است. خوشبختانه در تیم فوتبال پیکان با رعایت شیوه نا مه های بهداشتی حتی یک مورد ابتلا به ویروس کرونا هم تا این لحظه نداریم و خودمان را برای مسابقه با استقلال آماده می‌کنیم.

وی درباره کرونایی‌های استقلال و احتمال لغو مسابقه تاکید کرد: تا جایی که ما می‌دانیم ۵ بازیکن و ۴ عضو کادرفنی استقلال قبل از نوروز ۱۴۰۰ و در جریان سفر این تیم به تبریز به ویروس کرونا مبتلا شده اند و از نظر پزشکی تا زمان دیدار با استقلال دوران قرنطینه این نفرات به پایان می‌رسد و به بهبودی کامل می‌رسند. از طرف دیگر قوانین ایفمارک و سازمان لیگ برای لغو مسابقه به خاطر تعداد کرونایی‌های یک تیم مشخص است و با توجه به این موضوع لغو بازی به هیچ عنوان امکان پذیر نیست.

پزشک تیم فوتبال پیکان در پایان افزود: ما به هیچ عنوان به لغو مسابقه با استقلال فکر نمی‌کنیم. تمرکزمان روی تیم خودمان است تا بتوانیم با رعایت شیوه نامه های بهداشتی اعضای تیم خود را در سلامتی کامل نگه داریم و با وضعیت خوب جسمانی به مصاف استقلال برویم.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها