کد خبر : 60179

اردوی تیم ملی فوتبال کشورمان در شرایطی آغاز شده که پس از یک روز تست کرونای سه نفر از بازیکنان دعوت شده به اردو مثبت اعلام شده است.

به گزارش تسنیم ، دور جدید اردوی تیم ملی برای برگزاری دیدار دوستانه با سوریه در تاریخ ۱۰ فروردین‌ماه ۱۴۰۰ از روز گذشته (سه‌شنبه) در هتل المپیک تهران آغاز شد. ۲۴ ساعت از زمان اردو نگذشته که مشخص شد سه بازیکن دعوت شده به اردو از جمله مهدی قایدی، رشید مظاهری و عارف غلامی مبتلا به ویروس کرونا هستند. تست مهدی قایدی پیش از ورود به اردو و آزمایش دو بازیکن دیگر در اردوی تیم ملی مثبت شد. در واقع قایدی در اردو حضور پیدا نکرد.

با این حال تصاویر منتشر شده روی سایت فدراسیون فوتبال نشان می‌دهد که برخی از بازیکنان بدون ماسک وارد هتل شدند یا هنگام ورود و برای عکس گرفتن ماسک خود را برداشته‌اند. رشید مظاهری یکی از همان‌هایی است که تصویر او هنگام ورود به اردوی تیم ملی بدون ماسک ثبت شده و این امکان وجود دارد که دیگر بازیکنان تیم ملی هم آلوده شده باشند.

بازیکنان دیگری هم بودند که هنگام ورود به اردو و پیش از انجام تست کرونا و مشخص شدن پاسخ آن، ماسک بر صورت نداشتند. دراگان اسکوچیچ و میلاد محمدی در تصویری که کنار یکدیگر ثبت کرده‌اند ماسک خود را برداشته‌اند و حالا مشخص نیست که آیا دیگر بازیکنان تیم ملی هم به کرونا مبتلا شده‌اند یا نه، چراکه بازیکنان کرونایی که بدون ماسک و فاصله‌گذاری اجتماعی وارد اردو شده‌اند، می‌توانند سایر بازیکنان را هم به کرونا مبتلا کنند.

با این شرایط احتمالا باید تمام نفرات حاضر در اردو بار دیگر تست بدهند و تنها باید امیدوار بود که سایر نفرات حاضر در اردو کرونا نگیرند.

در زیر تصاویر نفراتی که در اردوی تیم ملی بدون ماسک وارد شده‌اند را مشاهده می‌کنید:

تصاویر| حضور بازیکن کرونایی بدون ماسک در اردو تیم ملی

تصاویر| حضور بازیکن کرونایی بدون ماسک در اردو تیم ملی

تصاویر| حضور بازیکن کرونایی بدون ماسک در اردو تیم ملی

تصاویر| حضور بازیکن کرونایی بدون ماسک در اردو تیم ملی

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها