کد خبر : 60143

افشین قطبی سرمربی اسبق پرسپولیس گفت: به نظر من سپاهان با نویدکیا و استقلال با مجیدی و تراکتور با خطیبی و همین طور فولاد با نکونام تیم های مدعی هستند که رقبای جدی برای پرسپولیس محسوب می شوند.

به گزارش خبر ورزشی، حرف های افشین قطبی همیشه برای فوتبالی ها به ویژه طرفداران تیم پرسپولیس جذاب است. خلاصه ای از مصاحبه تازه قطبی را در زیر می خوانید:

*پرسپولیس شرایط خوبی را در سال ۹۹ داشت و اکثر اتفاقاتی که برای این تیم رخ داد، اتفاقات خوشایندی بود. این روند می تواند در سال بعد هم برای پرسپولیس تکرار شود و به نظر من بدون شک این تیم شانس اول قهرمانی در فصل جاری لیگ است. با توجه به تقویت خط حمله و نفرات خوبی که پرسپولیس در نقل و انتقالات جذب کرده، باید شانس اول قهرمانی در لیگ بیستم را به پرسپولیس بدهیم.

*لیگ امسال تیم های خوبی را دارد و این موضوع رقابت را برای قهرمانی جذاب تر می کند. به نظر من سپاهان با نویدکیا و استقلال با مجیدی و تراکتور با خطیبی و همین طور فولاد با نکونام تیم های مدعی هستند که رقبای جدی برای پرسپولیس محسوب می شوند. با توجه به حضور این تیم ها، پیش بینی می کنم  نیم فصل دوم رقابت جالب و خاصی در لیگ برتر اتفاق بیفتد.

*مسلما برای مربی هرجور اتفاق قابل رخ دادن است و ممکن است در آینده اتفاقات جدیدی برای من رخ بدهد. همان طور که یک روز در چین هستم یک روز در هلند، ممکن است دوباره برای مربیگری به ایران برگردم و بتوانم به فوتبال مملکتم خدمت کنم.

*اتفاق تلخی که در این سال برای مهرداد میناوند و علی انصاریان افتاد برای هیچ کس فراموش شدنی نیست. این حادثه تلخ اتفاقی بود که همه ما را متاثر کرد. خداوند به خانواده آنها صبر و آرامش بدهد. از همین جا از هواداران پرسپولیس می خواهم یاد مهرداد و علی را مانند هادی نوروزی همیشه زنده نگه دارند.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها